HEY GIDI KLAN SAVASLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64948
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64948

Ziyaretçi
12 yillik bir oyuncu olarak bu oyunu zamaninda 50.000 kisi ile oynayip zirvede bitiren yine farkli dunyalarda ilk 10 san dusmeyen biri olarak... Sevilen Sayilan bir oyuncu olarak...

C8 de ilk 20 deki playerlarin sahsim disinda 2-3 kisiyide ayri tutarak..yarim ordu dahi kesmeden ego tatmini yapip asip kesmelerini gormem sanirim son gunlerini gecirdigim bu oyuna bir daha donmememe sebeb verecek...

Az Emege Saygi Saygideger Oyun yoneticileri....

Saygilarimla Alamut3

DeletedUser38381

Ziyaretçi
onlar geçici hocam boş ver çocuklar hevesini alsın biraz.

myw**

Dük
hocam belkide kendinize göre 4 turda bindirmiş olabilirsiniz bu size bişi kazandırmaz bir artısı yok yani , sizin burdaki tepkiniz belli kendinizce haklısınızdırda fakat buna tepki verirken de kendinizi bi yerlerde göstermenize gerek yokki şöyleydim böyleydim
(zirvelerden inmeyen bir oyuncu olarak ) u gereksiz bilgileri belirterek tepkinizi göstermenize gerek yok :) tekrar diyorum siz kendinizce haklısınız fakat burda yazıyı okurken tepkiden daha çok kendinizi öne cıkartmıssınız :)

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
12 yillik bir oyuncu olarak bu oyunu zamaninda 50.000 kisi ile oynayip zirvede bitiren yine farkli dunyalarda ilk 10 san dusmeyen biri olarak... Sevilen Sayilan bir oyuncu olarak...

C8 de ilk 20 deki playerlarin sahsim disinda 2-3 kisiyide ayri tutarak..yarim ordu dahi kesmeden ego tatmini yapip asip kesmelerini gormem sanirim son gunlerini gecirdigim bu oyuna bir daha donmememe sebeb verecek...

Saygilarimla Alamut3

klan savaşlarında 1. sıraydın şirket siteyi kapatma kararı aldı ne oldu yani 1. liginiz hiç
şuan ki 1. lerde cv sine koymayacaklar bunları oyun bu
tepkinizi belirtmiştiniz güzel ancak yanlış kelimeler seçmişsiniz buda sizin daha çok tepki almanıza yol açar
siz bilirsiniz isterseniz bilgisayarınızı camdan atın banane yada 1. olan oyuncunun umrunda mı ?

DeletedUser64948

Ziyaretçi
Guzel kardesim forumda o kadar cok bos muhabbet varki .. belki oyun yoneticileri bilgi birikimimize saygi duyarak birseyler yapar dusuncesiyle yazilmis bir yazidir... art niyet ile yazilan bir yaxi degildirki ispat pesinde neden olabilirim... sadece avare kardeslerim kendi algilari ile okuyup cvp yazmak icin yazdiklari icin boyle bir yazi ile forumu isgal ettim..

Cumletten hayirli geceler..

Deadknight

Yasaklı
Guzel kardesim bu oyunda sen giderken biz donuyorduk.. emin ol senin oynamisligin kadar zirvede kalisim vardir... eskiler demek istedigimi gayet iyi anladi... Kal Saglicakla...

Hocam Klansavaslari.net W1 de world birincisi bendim zaten benden daha eski istesen de olamazsın:)

Lütfen bir iddaa da bulunurken araştırarak bulun.

Saygılarımla:)

DeletedUser60595

Ziyaretçi
Gazoz olma efsane ol derler :)

Yavuz başkan büyüksün vesselam.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Guzel kardesim forumda o kadar cok bos muhabbet varki .. belki oyun yoneticileri bilgi birikimimize saygi duyarak birseyler yapar dusuncesiyle yazilmis bir yazidir... art niyet ile yazilan bir yaxi degildirki ispat pesinde neden olabilirim... sadece avare kardeslerim kendi algilari ile okuyup cvp yazmak icin yazdiklari icin boyle bir yazi ile forumu isgal ettim..

Cumletten hayirli geceler..
Kimse hile yapmıyor yapanlar da banlanıp gidiyorlar varsa bi durum şikayet et hocam oyun sahibi de olsan oyun hakkında herşeyide bilsen forum üzerinden yazılan yazılara binaen kimse hareket etmez.varsa yanlışını gördüğün biri şikayet edersin yoksa takdir etmek kalır diğer dünyalarda üst sırada olman burda başkalarının seni geçemiyceği anlamına gelmez

Tanımsız

Okçu

Saygilarimla Alamut3
Klanınızdaki çoğu kişiye mi selam yolladınız :D

Vogue

Baltacı
amaaaan imacrosu,auto clickleri multılerı nasıl engellesın adamlar,senelerdir bunların hepsini kullanan bir avuç işsiz,vasıfsız,ahlaksız,klanlar.org a kuruldu kendı aralarında bız hıle yapsak banlanırdık goygoyu cevıyor.Klanlar.org belkı diğer serverlardan fazla para kazanıyor olabılır ama tam anlamıyla çöpluk durumunda.bırakın kendı çöpluklerının horozu olsunlar,kımın umurunda.
Bu oyunu sevıyorsanız 30 tane farklı server var her hafta ıllakı bırınde yenı dünya acılıyor gırın oynayın hocam,ekıbınız varsa onlarıda goturun.hiç basınız agrımaz eski keyfınızı alırsınız.bunu bile bile burda oynayanların şikayet etmeye hakkı yok zaten.

forum konusuna ise hiç girmeye bıle gerek yok burda konu açarak zaten siz çukura düştünüz hehehe

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Peki adamın söylediği şey yalan mı? :D

söyleyiş tarzı bir çok kişinin hoşuna gitmemiş olabilir ama 4köy alıp 50mizrak kesmeyen adam var, he bu oyunda mesele paso asker kesmek de değil eyvallah ama insan bazen sinirleniyor oyun da olsa shdjdj kota koycan aslında bi köyde kıyım yapmadan ele geçirme olmayacak, eminim ki herkes oyuna vakit bulamayıp bırakmaya başlar o zaman zhhxccj

DeletedUser

Ziyaretçi
Ha birde isyanınızda haklısınız sevgili @*Alamut3 ama keşke bu tepkiyi ilk önce bu forum yerine bulunduğunun klanın forumunda yapsaydın ;);) Yoksa o 2-3 kişiyi ayrı tutuyorum dediğin udw'nin ilk 20 deki sen hariç 4 oyuncusu mu :) Ee ne kadar objektif oldun ki o zaman :p:rolleyes:

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bence mevzu kimin ne yaptığı değil, kimin neyden zevk aldığı. Kimisi free köy toplayarak zirveye oturmaktan keyif alır, kimi kesim yapmaktan keyif alır, kimi mis arası atmaktan keyif alır, kimi diplomasi yapmaktan falan... O yüzden bence herkes kimin ne yaptığına bakmak yerine, kendi yaptığı işten, oynadığı oyundan keyif alıyor mu, ona bakması lazım... Ramazan abi seviyorum seni :p