hesap yöneticisinin kendi kendine durması HATASI BIKTIM

• Konuyu başlatan DeletedUser38512
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser38512

Ziyaretçi
beyler benden başka da bu hatayı alan var biliyorum destek sisteminden gerekli duyarlılığı göremedim. geçiştirici saçma sapan cevaplar vermekten başka bir sonuç yok ortada .. neymiş benden kaynaklıymış ... premium harcayıp hesap yöneticisi açıyoruz önünü arkasını takip etmek durumundayız güven yok.

asker yöneticisi kendi kendine duruyor. bakın çiftlikten dolayı yada gereksinimler eksik diye değil. full köyde boş çiftlikte asker yöneticisinde şablon dolmadan kendi kendine arada duruyor. hata veriyor.

bakın zamanımız yok diye kullanıyoruz uğraşmayalım diye ama 2-3 güne bi kontrol sağlamam gerekiyor... geçen gün ordularım patladı aktif edip envanter kullandım pre harcayarak kazandığım. akşamına durdurmuş ... envanterim ve zamanım boşa gidiyor saçma sapan hata vermesi yüzünden

lütfen önemseyin kimse işkembeden sallamıyor hata var diye. 1-2 değil bu bu hatayı alanlar lütfen belirsin şu klanlar org ta etkinlik bilmem ne nasıl buluruz nasıl pre yolarızdan çok hatalarına kafa yorsun biraz.

SAYGILAR

DeletedUser68018

Ziyaretçi
Dostum arada bende de oluyor ama hata bizden kaynaklı oluyor bilgin olsun :D

DeletedUser38512

Ziyaretçi
benimki kesinlikle benle alakalı değil çiftlik vs yada yöneticinin bitip yenilenemek yada başka bişeyle alakası yok tarayıcı ile falanda alakası yok .. çünkü ben oyunda yokende durabiliyor. ama gerçekten kontrol etmeyi bırakınca sonra dönüp baktığında askerler aynı kaldığını çok gördüm geçen günkü de artık iyice çileden çıkarttı her zaman kontrol sağlamam mı gerekiyor arkadaş niye açıyorum o zaman envanter kullanmışım bide.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Asker şablonunu atabilir misin buraya dostum?

uyznlar

Ağır Atlı
günlük devamlı girmen lazım bildiğim kadarıyla 1 hafta yokum zaten bırakayım yöneticiye bassın diye bir şey yok :)

ek olarak ben mesela yöneticide asker şablonunun sayılarını ucuk yapıyorum hiç durmadan bassın diye sistem oranlı basıyor

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Asker şablonu ile ilgili olmayabilir, bence çiftlikle alakalı bir durumdur. Çiftlik dolduğunda hesap yöneticisi asker basmayı otomatik durdurup şablonu 0 lıyor diye biliyorum

DeletedUser38512

Ziyaretçi
Hocam ufull köyde patlamış ordu. Şablon full ordu şablonu

Köy geliştirirken çiftlikten dolayı durma olayını demiyorum.

Benim full köyümde gece patlayan orduyu sabah kalktığımda asker yöneticisini köyde aktif ettim. Gümün akşamında hata verip çiftlik yöbeticisi asker birlik kuyruğu tamamlandı deyiip durdurdu. ŞABLONDAKİ ASKER SAYISINA ULAŞMADI.

5000 balta 250 casus 2750 hafif 300 atlı okçu 300 şah 100 mancınık vardı şablonumda .. 500 de boş çiftlik alanı bıraktırmıştım . Şablonla veya bemimle ilgili bi sıkıntı yok anlanız gereken

Şablondaki asker sayısına ulaşmadan herhangi bi durakmasına neden olucak bi durum yok iken hesap yöneticisi arada duruyoe hata veriyor.

Bunun adam gibi bi kontrolünün yapılmasını istiyorum....

Elimde fotoları var destek sistemine yolladım zaten bir tek şablonun yoktu onuda yazdığım şekilde kullanıyordum. Sıkınrı şablondaki sayıya ulaşmadan durabilmesi.. durmayacak arkadaş boş çiftlik var ya asker sayısına ulaşacak yada boş çiftlik kalmayacak duruma gelince durabilir. Öyle kafasına göre duracaksa kaldırın sistemi.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Köylerinde hammadde bitiyor olabilir mi 43 de hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştım ben biyerler de gözden kaçırdıgın bir hata olmalı diye düşünüyorum

Durum
Konu yanıtlara kapalı.