Hesap yöneticisi (STOK)

emreciksin99

Acemi
Öncelikle Selam Aleyküm 2 gün boyunca uğraştıgım videolarını izlediğim fakat beceremediğim , çalıştıramadığım sorunu sizlerle paylaşmak istedim.
HesapYöneticisi -- STOK -- Bölümünde otomatik hammadde göndermesini istiyorum oranları değiştirdim 1 2 bile yaptm ama bi türlü olmadı
BİLEN ARKADAŞLAR CEVAP VERİRSE ÇOK MUTLU OLURUM..
STOK.png

Tibelda

Emekli Görevli
Bence aşağıda görselini paylaştığım kısımda sorun var. Tanımladığın kıtlık miktarı %5 odundan az ise şeklinde. Yani benim anladığım bu ayar köyünde depo kapasitenin 5% odun %5 kil %5 demirden daha az hammadde olursa otomatik hammadde çekecek. İstersen önce ayarlarını varsayılan olarak sıfırla. Ardından bu kıtlık miktarını daha yüksek bir rakam olarak ayarla. Üstteki yüksek alttaki düşük olmalı gibi geliyor bana.

varsayılan.png

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
00:15
08:15
16:15

Saat kaçta ayarlarsanız ayarlayın her 8 saate bir stok bu şekilde sağlanır. Bu saatler haricinde denediyseniz ve aktarımı beklediyseniz herhangi bir değişiklik göremezsiniz. @Tibelda 'nın söylediği sayıları girip (kendinize göre değiştirebilirsiniz fakat şu an için onun yazdıkları daha sağlıklı) belirttiğim saatlerde raporları kontrol ederseniz aktarımın sağlandığını görebilirsiniz.

Örneğin siz 22:10'da ayarlarsanız stok aktarımını belirttiğim 3 saatin arasında 00:15 olduğu için sıradaki, o saatte aktarım sağlanacaktır. 12:00'da ayarlarsanız 16:15'te sağlanır stok aktarımı. Yani ayarlandığı gibi değişiklik olmasını beklemeyin.