Hesap Yöneticisi Asker Basma Şablonu

TheRevolution

Mızrakçı
Merhaba ,

Hesap yöneticisinde herhangi bir şablon oluşturduktan sonra otomatik olarak asker basma işlemi başlıyor. Bu rakam kışla askerleri için 50 ahır için 20 ve atölye için 10 gibi .

Bunu biz manuel olarak değiştirme durumunda değiliz ,örnek vermek gerekirse kışla asker basımı için 50 değil de bu rakamı 25 e çekebilsek her oyuncu kendi özelinde ayarlama yapsa güzel olmaz mı ?

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Çok mantıklı bir öneri bence çünkü şablon atıyorum önceliği 50 baltaya verdiği zaman bütün hammadde ona gidiyor önce balta hazır oluyor hafifleri geç oluyor en azından elimiz ile ayarlarsak bu olayı aynı gün bitecek şekilde ayarlarız

TheRevolution

Mızrakçı
Çok mantıklı bir öneri bence çünkü şablon atıyorum önceliği 50 baltaya verdiği zaman bütün hammadde ona gidiyor önce balta hazır oluyor hafifleri geç oluyor en azından elimiz ile ayarlarsak bu olayı aynı gün bitecek şekilde ayarlarız

köyde 12k demir olmadığı müddetçe ağır atlı üretemiyorum bütün ağırlık kışlaya yığılıyor bu da dediğin gibi hammadde fazla isteyen asker üretimini yavaşlatıyor oran orantı tutmuyor

DeletedUser72279

Ziyaretçi
köyde 12k demir olmadığı müddetçe ağır atlı üretemiyorum bütün ağırlık kışlaya yığılıyor bu da dediğin gibi hammadde fazla isteyen asker üretimini yavaşlatıyor oran orantı tutmuyor
bunu clasic de yaşamıştım oradan biliyorum kışla 3 günde hazır olurken ahır 5 günde oluyor ama elimle başınca 4 günde hazır oluyordu :D