Hesap Kayıt Tarihi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Feres

Milis
Hesabımı hangi tarihde açtığımı nereden görebilirim?

Hazır sormuşken minimum ceza kaç gündür bunuda bilenler yanıtlarsa sevinirim.

iyi forumlar..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İlgili dünyaya giriş tarihini soruyorsan bunu tr.twstats.com adresinden ilgili dünyada nickini aratarak öğrenebilirsin..

Neye göre kime göre ceza atıldığına göre değişen bir durum olmakla birlikte hiç bir güç verilen cezalar ile alakalı doğru tahmin yapmamızı sağlamaz diye düşünüyorum :)

Geçmiş olsun

Feres

Milis
İlgili dünyaya giriş tarihini soruyorsan bunu tr.twstats.com adresinden ilgili dünyada nickini aratarak öğrenebilirsin..

Neye göre kime göre ceza atıldığına göre değişen bir durum olmakla birlikte hiç bir güç verilen cezalar ile alakalı doğru tahmin yapmamızı sağlamaz diye düşünüyorum :)

Geçmiş olsun

dünyaya giriş tarihi değil, hesabın açılış tarihini merak ediyorum.

ceza ile ilgilide köy isminde hakaret olarak raporladım, cezalı olduğunu ve saldırıya açık olduğunu biliyorum. minimum kaç gün onu öğrenmek istiyordum.

cezayı ben yemedim ama teşekkürler :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
dünyaya giriş tarihi değil, hesabın açılış tarihini merak ediyorum.

ceza ile ilgilide köy isminde hakaret olarak raporladım, cezalı olduğunu ve saldırıya açık olduğunu biliyorum. minimum kaç gün onu öğrenmek istiyordum.

cezayı ben yemedim ama teşekkürler :)

Aynı şekilde siteden girip direk nicki arattığında o hesap ilk hangi dünyada açılmış bakabilirsin ilgili dünyaya girdiğinde ise o dünyaya ne zaman kayıt olduğuna bakarak o hesabın ne zaman açıldığını görebilirsin.

1 seneyi geçtiyse bir dünyaya gir ve başarılarından kaç yıldır oynadığını gör ve Premium kaydından da yıllık gelen 100 prenin tarihine bak bu şekilde küçük bir hesaplamayla açtığın tarihi bulabilirsin.

barbod

Kılıç Ustası
Klanlardan gelen mailin en altında yazıyor

Bu posta size, 11.04.2009 tarihinde, xxx@hotmail.com e-posta adresinden "Klanlar" bültenine abone oldugunuz için gönderildi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.