Hesap adeti

• Konuyu başlatan DeletedUser69380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69380

Ziyaretçi
Oyunun kuralı bu biliyorum ama bence herkes bir dünyaya istediği kadar hesapla katılabilsin çünkü: güçlü oyuncular kendi içinde takım olup güçsüzleri saldırabiliyor. Diyelim A kalanına katıldınız A klanında oyuncuların aktifliği azaldığı veya oyunu bırakınca aktif olan B klanı kolaylıkla A kalanını alabiliyor. Ama birden fazla hesapla oyun oynanabilseydi. Oyuncular arasında kim en çok emek gösterilse o kazanıldı başkaları yüzünden kaybetmedi.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Birden çok hesap açtığınızda nasıl bir adalet olacak? Verilen emeklere saygı ortada kalacak mı ?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Birden çok hesap açtığınızda nasıl bir adalet olacak? Verilen emeklere saygı ortada kalacak mı ?

Modum bunu ciddiye alıp yorumluyorsunuz bir çok arkadaşın yorum yapıp beğendiği önerileri yorumlamıyorsunuz ??

İlla bizde saçma sapan şeyler mi önerelim :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Modum bunu ciddiye alıp yorumluyorsunuz bir çok arkadaşın yorum yapıp beğendiği önerileri yorumlamıyorsunuz ??

Gözüme ilk çarpan öneri bu oldu.Yoğunluk azaldığında öneriler konusundaki konuları inceleyip bireysel düşüncelerimi yazacağım :)

DeletedUser69380

Ziyaretçi
Bence birçok şey daha iyi olur en azından sadece bir dünyalık deneyip oyuncuların fikirlerini alabilirsiniz bence oyun daha ilginç ve eğlenceli olur örneğin C kişisi 10 hesapla oyuna başlamış D kişisi 1 hesapla başlamış tabiki de C kişisi oyuna daha fazla vakit harcadığı için D kişisini Yenicek. ( D kişisi de gitsin normal dünyada oynasın). Ayrıca bir klan savaşını düşünseniz herkesin aktif, tecrübeli ve birden fazla köyle başladığı bir dünyada oyun 50 gün geçtiğini zaman 1500 köyü olan klana karşı 2000 köyü olan bir klan ( epic bir savaş olurdu, ayrıca zevkilide olurdu) birde bu sayede oyundaki dünya haritasının tamamında dolar

DeletedUser69380

Ziyaretçi

aga nesi saçmaki sizin verdiğiniz öneriler oyunu kolaylaştırmak üzerine benim verdiğim öneri oyunun kurallarını ve taktiklerini değiştirmek üzerine

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Zaten o yüzden saçma dostum..

Multi hesap tüm oyunlarda yasak olan bir şey.. Bu güne kadar hiç bir oyunda legal olmayan bir şey..

Sen bu oyunda ki kuralı değiştirmek istemiyorsun sen OYUN Sektörünün kuralını değiştirmek istiyorsun :))

DeletedUser69380

Ziyaretçi
Zaten o yüzden saçma dostum..

Multi hesap tüm oyunlarda yasak olan bir şey.. Bu güne kadar hiç bir oyunda legal olmayan bir şey..

Sen bu oyunda ki kuralı değiştirmek istemiyorsun sen OYUN Sektörünün kuralını değiştirmek istiyorsun :))
aga denense en fazla ne olur ki oyuna yeni bir renk getirir. Belki de oyun sektörüne. Sadece bir dünyalık denensin olmazsa bir daha yapılmaz hem dünya çabuk biter zaten