hesabıma girilmiş ancak forumda nıye bu başlık kapatılıyor !!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SUB343

Acemi
bu ıp adresinden girilmiş tum köyler adı değiştirilmiş ve orduları ve destekleri boşaltılmıştır. Kimsede şifrem olmamasına rağmen bu olay gercekleşmeştir. Kudretin op öncesi bu olayın gercekleşmesi hem kudret ve cin klanından bazı kısıleri zan altında bıraktığını bilmernizi isterim. İki kişiden bu kadarmı korktunuz !!TEBRİKLER

Biraz destekli konuşacaksınız birisi sizin şifrenizi tahmin edecek oyuna girecek oyuna girip ordularını bana atacak ve siz her şeyi Kudret klanından bileceksiniz. Bu durumada herkesin inanmasını bekleyeceksiniz milletin aklıyla dalga geçmeyin dönüp kendinize ve klanınıza bakın artık ne işler karıştırıyorsanız.

Cidden birileri bu oyunda sizden korkacak espiri yapmayın lütfen

SUB343

Acemi
Biraz destekli konuşacaksınız birisi sizin şifrenizi tahmin edecek oyuna girecek oyuna girip ordularını bana atacak ve siz her şeyi Kudret klanından bileceksiniz. Bu durumada herkesin inanmasını bekleyeceksiniz milletin aklıyla dalga geçmeyin dönüp kendinize ve klanınıza bakın artık ne işler karıştırıyorsanız.

Cidden birileri bu oyunda sizden korkacak espiri yapmayın lütfen

bu işleri bilen ve yapabilecek insanlar var temurcum benım derdim gerek yoktu demem

SUB343

Acemi
admin arkadaşım

Kas 07, 07:56190.14.0.47

bu başlıktaki yazım neden forumda kapatılıyor ?

FARAZA

Markiz
Bu tarz olayların foruma yazılmaması gerekıyor zaten ondan kalkmıstır destek sistemi ile iletişime geçmeniz gerek

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
bu ıp adresinden girilmiş tum köyler adı değiştirilmiş ve orduları ve destekleri boşaltılmıştır. Kimsede şifrem olmamasına rağmen bu olay gercekleşmeştir. Kudretin op öncesi bu olayın gercekleşmesi hem kudret ve cin klanından bazı kısıleri zan altında bıraktığını bilmernizi isterim. İki kişiden bu kadarmı korktunuz !!TEBRİKLER
Destek Sistemini ilgilendiren konuların forumda açılması yasaktır.İnceleme talep ediyorsan destek sistemine yazmalısın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.