Hesabıma erişmiyorum

• Konuyu başlatan Deleted User - 1804882
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1804882

Ziyaretçi
Uzun zamandır oynamıyordum başka bir hesapla oynuyordum şuan sadece adını hatırlıyorum geri alabilme imkanım varmı?

Tibelda

Emekli Görevli
Uzun zamandır oynamıyordum başka bir hesapla oynuyordum şuan sadece adını hatırlıyorum geri alabilme imkanım varmı?

Şifre kurtarma yolu ile hesabınıza bağlı olan mail adresinden hesabınıza erişebilirsiniz. Bunun haricinde "destek sistemine" ulaşabilirsiniz ancak kurallar da bu durum "Oyuncu hesabına erişimi kaybettiyse veya hesabının ele geçirildiğini düşünüyorsa, hesap sahipliğine itiraz etmek için yedi gün içinde destek ekibiyle iletişim kurmalıdır. Bu süreden sonra hesaba tekrar erişim verilebilmesi mümkün değildir." şeklinde ifade edilmektedir. Mail adresinizi hatırlamıyorsanız yada mail adresinize giriş yapamıyorsanız hesabınıza erişmeniz pek mümkün değildir.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Veri Gizliliği Kanunları nedeniyle, 22 Mayıs 2018'den itibaren, 12 ay boyunca (veya daha uzun) oyuna veya foruma giriş yapmayan tüm hesapları otomatik olarak silinmeye başlamıştır. Bu şartlar oluştuysa hesabınız silinmiştir.