Herkese Tebrikler

doktor6363

Kılıç Ustası
Bizimkilerle kapatmamışsındır sen ya.Emre'nin ekiptensindir selim ayıp olmasın diye kapatmaya almıştır işte seni de :D Bizimkilerle olsan 71 de de olurdun.Beni bilen bilen biliyor kardeşim sana veya başka birine nasıl oyun oynadığımı anlatacak değilim.Ek olarak bu dünya çöp oğlu çöp bir dünyaydı sadece champs vs vegas savaşı oldu,taraflar değiştirenler oldu, sonrasında dünya kapandı işte.Öyle vs dünyalık bir olay yok engin başkanımızın anlattığı gibi.

Emre'nin ekiptenim evet. Sırf ayıp olmasın diye aldıysa ayıp olmuş :) Neyse 71 başı müsait değildim ayrıca Emre girmeyince giresim gelmiyor. Bende seni birinin bir şeyi diye hatırlıyorum yazsam mı bilemedim ban ihtimalinden hoşlanmıyorum :D Anlatmana gerek yok ya görüyorum oyun o fırsatı vermiş bize. 62 ile benzer attığın istatistikler ve orada 1yılı aşkın sürdü yanılmıyorsam. 3 ay süren 68 beni daha fazla yıprattı sen boş beleş diyorsun ama benim için öyle değildi zorlandım yani birkaç op daha yesek düşebilirdik. Asker kalmadıydı nerdeyse ara atmaya. Ben sana kendi yaptıklarımdan bahsediyorum sen bana klandaşlarım şöyle oynuyor böyle vurduk şöyle istatistik yaptık diyorsun. Okey güzel, hoş seviniyorum ben zaten SOA'yı görünce lakin sen burada boş yapıyorsun bence. Sonu truva ile gelmiş, galiba arkadaşlarının hoşuna gitmemiş sana dertlerini açmışlar sende yarım yamalak burada anlatıyorsun onlarda beğeniyorlar. :) Bu tür terapi tarzı rahatlatma olaylarını boş vakitlerinizde buluşup bir şeyler içerek muhabbet ederek yapabilirsiniz. :p:D

(Benimde bilmediğim şeyler olabilir bildiğim kadarı ile) Son 3 opu -vefa var mıydı hatırlamamakla birlikte- tüm klanlardan yedik. (Bu cümle vs tüm dünya tezlerini doğrular bence yine de düşünce tarzına bırakıyorum :) ayrıca 1-2 sene savaşamamış olmak rakibin çöplüğünü ortaya çıkarır dünyanın değil.) Çöp derken kişisel bir şey anlaşılmasın yani vardır tabi arada çöpler de genel itibari ile yönetemediler yoksa çok da güzel oyuncular vardı bizim karşımızda. Neyse ne diyorduk savaş ilk başladığında sol taraf champs ile savaşırken sağ tarafta gölge ile savaşılıyordu aynı zamanda vefa orayı vuruyor muydu bilmiyorum pek bi şey yapmamışlar herhalde arkadaşlar da ondan şikayetçi. Şimdi adamlar bir truva da dağıldı ise bu bizim çöplüğümüz mü oluyor onlarda attılar orayı da tuttuk bi ton dert oldu bana da biz bırakıp gittik mi ? :D Bir 9 ay daha kalsalar oynasak biz de az buçuk istatistik çıkarırdık ortaya. :p:D

Bizimkiler dediğin insanların da truva ile dünyalarda üstünlük sağladıkları olmuştur. Onlara da diyor musun "çöp" kardeşim diye :D
Bence diyemezsin kapının önüne korlar seni :p:D

Lebron-

Yasaklı
Yazdırıyorsun ama ne yapalım :D

Ya kardeşim siz kendiniz yazıyorsunuz ben yazdırmıyorum :D Siz diyorsunuz ki şu olacaktı,bu olacaktı,böyle olsaydı,şöyle değişecekti,Ama olmadı olmadı :D Bi champs'la savaştınız geri kalanıyla dünyayı kapattınız.Yani adamların yaptıkları çakallıklarla tamam soyut bir şekilde savaşmışsınız ama, bunu somut birşey miş gibi anlatmaya çalışıyorsunuz.OLMADI YANİ VS DÜNYA OLMADI. :D

Daha ben nasıl ben nasıl anlatabilirim onu da bilemiyorum.

doktor6363

Kılıç Ustası
Ya kardeşim siz kendiniz yazıyorsunuz ben yazdırmıyorum :D Siz diyorsunuz ki şu olacaktı,bu olacaktı,böyle olsaydı,şöyle değişecekti,Ama olmadı olmadı :D Bi champs'la savaştınız geri kalanıyla dünyayı kapattınız.Yani adamların yaptıkları çakallıklarla tamam soyut bir şekilde savaşmışsınız ama, bunu somut birşey miş gibi anlatmaya çalışıyorsunuz.OLMADI YANİ VS DÜNYA OLMADI. :D

Daha ben nasıl ben nasıl anlatabilirim onu da bilemiyorum.
İyi gene çöp dünyadan döndürdük :D Uzamasın diye kapamaya birlikte gidildi diye biliyorum evet ama bu öncesinde savaşmadığımız anlamına gelmez. Ben SOA ekibi gibi bu oyuna bu derece asılan ipin ucunu bırakmayan bir ekip daha görmedim şahsen. Her şeyin aynı olmasını bekleyemezsin insanlar farklı sonuçta. Neyse hiç girmemeliydim bu muhabbete ben kendime dair somut şeylerden ve gördüğüm 1e1 yaşadığım şeylerden bahsettim de gereksiz imiş neyse boş ver.