HELAL OLSUN VEGAS

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LOFA Sifteri

Okçu
Onca şey yazılmış edilmiş, vuslat kaç senelik klan illaki kaybettiği dünyalarda oldu ağladığını görmedim. Bu şekil oyunlarıda bahane etmediler, hesap sildiler, silindiler vs. Ama bu dünya özelinde de eksiksiz neredeyse bütün dünya ile savaşırken böyle bir şeyi bahane edecek değiller bunu bilerek girdiler oynamaya devam ettiler kazanırlarsa büyük başarı kaybederlerse de en azından denediler o bile bence büyük bir cesaret. Bu sebeple kendi kendilerine bu tarz bir işe neden girişsinler mantıksız.

Son vuslat forum multi terbiyecisiyim, başka soru :D
Senin terbiyecin nerede ortalarda yok diye iyice saldın kendini terbiyecin kim çağıralım. Yoksa da forum ahalisi olarak bence birisini de bulabiliriz.

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Adamlar tek tıkla aynı anda hep bir ağızla millete küfür ettiriyor,telefon onayına mı takılır sence :D

Yapılan şey zor değil çözüm olarak domain kontrolü oyun tarafından eklenebilir zor bişey değil.Sadece innogamescdn geçen scriptlerin vs eklenebilmesi sağlanabilir böylece bu tarz olaylar yaşanmaz bi daha.

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Emin arkadaştan her şeyi bekliyorum. Adın çıkmış 9'a inmez 8'e demişler. Dolayısıyla bu mevzuyu okumadan önce bile "ulan ortalık karışık Emin yine naptı acaba" dedim. Çünkü herkese, (kendinden olanlara bile) her şeyi yapabilecek bir sosyopat olduğunu düşünüyorum.

Kimseyi suçlamadan belirtmek isterim ki, hakka emeğe göz dikenin gözü çıksın.

bolubjk*

Ağır Atlı
Acınası bir durum, oyun için daha ne kadar alçalınabilir derken yeni birşeyle karşılaşıyoruz her defasında.
Destek ekibinin çok ince ve detaylı incelemesi gereken bir konu ve yazılım vs aşamalarında şüphe duyulan bile olsa herkese en ağır cezalar verilmeli ki önüne geçilsin, yoksa kötü günler geride kaldı daha kötü günler bizi bekliyor hesabına döner.

Belli ki birisi ortalığı güzel karıştırmak istemiş,şahsi fikrim bu durum ne Vegas ın ne Tim in işine yaramaz, boşuna birbirinize sallıyorsunuz.

segezha

Casus
Acınası bir durum, oyun için daha ne kadar alçalınabilir derken yeni birşeyle karşılaşıyoruz her defasında.
Destek ekibinin çok ince ve detaylı incelemesi gereken bir konu ve yazılım vs aşamalarında şüphe duyulan bile olsa herkese en ağır cezalar verilmeli ki önüne geçilsin, yoksa kötü günler geride kaldı daha kötü günler bizi bekliyor hesabına döner.

Belli ki birisi ortalığı güzel karıştırmak istemiş,şahsi fikrim bu durum ne Vegas ın ne Tim in işine yaramaz, boşuna birbirinize sallıyorsunuz.
Başkanım bu işe tekrar el atma vaktin geldi

Typeus

Mızrakçı
Bence konuya kilit vurulması lazım artık. Millet birbirine hakaret edercesine konusuyor. @Tibelda . İncelenip karara bağlanıp, gerekli yaptırımı klanlar yöneticileri uygular diye düşünüyorum.

DISCIPLIN3

Okçu
Biz hiç bı zaman bu kadar düşmedik hakedene haketigini.yaptik bu ayrı bir boyut

emin benim agzimi actirma.
Daha kufur edip insanlarin hesaplarini hic edeli kac ay gecti ?

Burdada saksakcilarin seni savunmus emin milletin hesabindan kufur ederken kalkip 2 laf etseydiniz baskaniniza o kadar yurek varmiydi sizde ?
Allahin sopasi yok beter olursun insallah.

Lv Kerem55

Baltacı
Aslında Bu olayin Cevabi Çok Basit..Geçmişe Dönüp Bakmakta Fayda Var
Ayni Yola Değilde Başka Yollarla Scprt Hazırlattığı Adama Attiği Kazik Yüzünden Şamar Yemesidir.. Vede Bunu Çikip Burda Kardeşim Benim Yüzümden kendi Adamlarimin Emekleri Hiç oldu diyecek Kadar Cesareti Olamayan Zaatin 2 Cevap yazip Ortadan Tüyymesidir..
Yapan Arkadaş Sanirsam intikamını Fena Aldi..
Vegas Ekibinin Böyle Bir Olaya İhtiyaçi Yoktur..Zamani Gelince Yazdıklarımı Daha Iyi Anlayacaksiniz.Ak koyun kara koyun bi belli olsun hele...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.