HEDİYE VE FARKLI FİYAT UYGULAMASI.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

YALNIZBARON

Yasaklı
Bazı oyunculara indirimli fiyattan premium satılması ne kadar adil bir uygulamadır ?

Ayrıca klanımızdan bile olsa bazı oyunculara hediye adı altında bonuslar verilmesi adil midir ?

Bu oyun rakam ve matematik oyunu diyelim ki bu benim düşmanıma gitti adam bana 4 mis gönderdi ben 3 'ten sonra araya girsem rapor da bunu görsem çıldırır mıyım çıldırmam mı ?

Bunların izahını yaparsanız sevinirim iyi oyunlar ?

FARKLI FİYAT.jpg

HEDİYE.jpg

Stratejist*

Yasaklı
sistem adil değil. Bizim hırsımızda bunu gözardı ettriyor.Sonuçta adamlar kazanıyor işte. Üzücü yani keşke fiyat konusunda adil olunsa yazık. Gerçekten üzücü. Adamlara soruyorum toplu pre alıp dagıtsam daha ucuz diyorum olurmu diyorum ee yapmassanız daha iyi olur diyorlar. E kardeşim ben ögrenciyim. Yazık günah değil mi bakın hesap yöneticisi aylık pre hesap ve bonuslarla harcadıgımız preyi hepiniz biliyorsunuz. E herkeste 550 lira verip alamıyor bunu. E dedimki toplu alalım bölüşelim. ozaman %100 daha ucuz oluyor kişi başı. eski ücrete (200 pre 13 tl) ye tekabül ediyor dedim. Yok yapmayın ceza alabilrisiniz dendi. ÜZÜLÜYORUM. başka bişi değil. Ayrıca ABD ve Avrupa sunucularında pre fiyatları kur farkıyla hesaplandıgında daha ucuza geliyor. Ben Bizzat dogrudan ALmanyaya ticket attım ben dedım sizden alayım preyi yani bu hadde kadar düştüysem yazıklar olsundan başka ne diyebilirim bilmiyorum...

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Premium bonusları, sistem tarafından rastgele bir zamanda rastgele oyunculara sunulmaktadır. Burada adil olmayan bir durum söz konusu değildir,

Durum
Konu yanıtlara kapalı.