HEBIGA-ADALET SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66609

Ziyaretçi
tarafimizca savas uygun görülmüstür oyuna renk gelmesi adina guzel bir savas olsun isteriz

DeletedUser59018

Ziyaretçi
adamların klan isminide savaş açmasalar duymayacaktım :D

DeletedUser66609

Ziyaretçi
önüne gelen bize savaş açıyor :D

önüne gelen alttaki ekteki size mi savas aciyor beyler

HapazCı.dün saat 00:18
Arkadaşlar gördüğünüz üzere hebiga bir savaşa girdik. Bunun sebebi kesinlikle bölgesel gelişim değildir, sözünü tutmayan arkamızdan vuran bazı yöneticilerinizdir.
Aztek ile Adalet savaşa girmeden önce hebiga yöneticileri bizim aztekle savaşımıza karışmayacağına söz vermiş olup hemen ardından bize saldırma planları yapacak bir klandır. Hebiganın en zor zamanında hiçbir savaşımız yokken ve hebiga ile savaşıp bölgeyi ele geçirebilecekken hebigaua güvenip diplomasi yaptık.hebigada Kimsenin 2 köyü bile yokken diplomasiyi kabul ettik güvendik. Şimdi ise arkamızdan vuruyoruz.düşmanımızdan aldığımız köyleri diplomasiyi çiyneyip geri almalar,sadakete takıldığımız köyleri klana alıp desteklemeler.
Hebiga klanında bildiğimiz muhabbetimiz olan onurlu oyunculardan haberdarız.Daha önceki dünyalardan tanıştığımız. Yeni bir klan daha kuruyoruz bölgede ve yönetimi hebigadan bize gelen oyuncularda olacaktır. Bizimle savaşmak istemeyenlerle birlikte yürüyeceğiz herkes birlikteliğimizi ve dik durusumuzu görecektir.

Bize katılmak isteyen dostlarımız bana ulaşsın.

Bu mesajdaki sitem hebiga klanı yönetimlerinedir.
Herkese iyi savaslar dilerim

HapazCı.

DeletedUser59018

Ziyaretçi
önüne gelen alttaki ekteki size mi savas aciyor beyler

HapazCı.dün saat 00:18
Arkadaşlar gördüğünüz üzere hebiga bir savaşa girdik. Bunun sebebi kesinlikle bölgesel gelişim değildir, sözünü tutmayan arkamızdan vuran bazı yöneticilerinizdir.
Aztek ile Adalet savaşa girmeden önce hebiga yöneticileri bizim aztekle savaşımıza karışmayacağına söz vermiş olup hemen ardından bize saldırma planları yapacak bir klandır. Hebiganın en zor zamanında hiçbir savaşımız yokken ve hebiga ile savaşıp bölgeyi ele geçirebilecekken hebigaua güvenip diplomasi yaptık.hebigada Kimsenin 2 köyü bile yokken diplomasiyi kabul ettik güvendik. Şimdi ise arkamızdan vuruyoruz.düşmanımızdan aldığımız köyleri diplomasiyi çiyneyip geri almalar,sadakete takıldığımız köyleri klana alıp desteklemeler.
Hebiga klanında bildiğimiz muhabbetimiz olan onurlu oyunculardan haberdarız.Daha önceki dünyalardan tanıştığımız. Yeni bir klan daha kuruyoruz bölgede ve yönetimi hebigadan bize gelen oyuncularda olacaktır. Bizimle savaşmak istemeyenlerle birlikte yürüyeceğiz herkes birlikteliğimizi ve dik durusumuzu görecektir.

Bize katılmak isteyen dostlarımız bana ulaşsın.

Bu mesajdaki sitem hebiga klanı yönetimlerinedir.
Herkese iyi savaslar dilerim

HapazCı.

Adam haklı neyine birde utanmadan buraya yazmışsın diplomasiyi cignemissiniz

DeletedUser66609

Ziyaretçi
Adam haklı neyine birde utanmadan buraya yazmışsın diplomasiyi cignemissiniz

arkadasin bu mesaji 130 klan uyesine atarak "utanmak" nedir gostermis zaten ben bu mesaji buraya alıntılayarak mi utanc duyacagim beyfendi.!! en nihayetinde bunun oyun oldugunu kabul etmelisiniz. Daha erkişi sifatini taşiyamamiş oyuncularinizdan dilegim boyle ucuz yollu entrikalara girmemeniz ;)

DeletedUser59018

Ziyaretçi
üyelerinize sizin ne tür insanlar oldugunuzu göstermiş niye utansın :D hadi dalında yenin bizi yenebiliyorsanız :D gazı alan savaş açıp dağılıyor :D

DeletedUser66216

Ziyaretçi
Boş laf yapma arkadaşım klan üyelerinize yönetimlerinin nasıl kişiler olduğunu söyledim.

Ayrıca hebiga adalet değil

7 klan olan Aztekle tek başına savas veren adalet5 adalet14(zorba ekibi) in dağılması amacıyla hebiganında s.a yı bi anda bozup katıldığı savaş

7 klan aztek+4klan hebiga vs zorba ekibi sabası bu

Lütfen boş yapmada 11 klanla zorba ekibine karşı olan savasının istatistiklerini at yüzün kızarmayacaksa. Herkes görsün

DeletedUser51204

Ziyaretçi
Aga daha yeni okudum keşke okumasaydim böyle entrika görmedim Eyşan gibi oyun oynuyonusuz. Eski Hebiga hakkında konuşmanız icin kendi yaptiginiz "entrikaları" söyleyin ondan sonra laf söylemeye başlayın. Sizede soyledigim gibi güvenmedim ve dusundugum gibide oldu. Siz bunu daha iyi bilirsiniz bize "MÜT" olan pusuyla girdiginiz yalan dolan işleri.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
zek38 he he anlat dinliyoz biz. başka wordde deneyin şansınızı burası olmadı :)