HAYDUT Klanları

  • Konuyu başlatan DeletedUser40161
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser40161

Ziyaretçi
Merhaba bütün w35 oyuncular..

Anka klanları ile başladığımız bu yolculukta yapılan yanlışlıkların ve arkamızdan edilen sözlerin ortaya çıkmasıyla, ANKA yöneticilerinin bazıları ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Klan üyelerine ve kendilerine dahi saygısı olmayan bu oyuncuları cezalandırmak ve ekip nasıl olunur göstermek için yeni bir klan ile yola devam etme kararı aldık. Yapılan haksızlar karşısında bize ilk günden destek veren ve bizi yalnız bırakmayan dostlarımızla birlikte iki klan olarak devam edeceğiz.

Klan ismimizin HAYDUT olması raslantısal değil. Oyunun başından beri kaybolmuş bazı arkadaşların hem mesaj hem de profil yazılarına şahit olduk, güldük eğlendik ve HAYDUT klanlarını kurma kararı aldık.

Kendisinin bilgisayar başında hergün bizi takip ettiğini biliyoruz. Bizleri takip etmeye devam etsin ancak bu kadar çekememezlik operatörlerde bile yok. Kendisine 23 Nisanda bir günlük HAYDUT olma ve bizler gibi hissetme fırsatı tanıyabiliriz.

Klanımız adına, bize yapılan yanlışlara karşı bizlere desteklerini ifade eden bizlerle iletişime geçen tüm oyunculara ve klanlara teşekkür ederiz.

Herkese iyi forumlar.
 

DeletedUser58113

Ziyaretçi
darbe açıklaması gibi metin hazırlamışsınız hocam :) birlikte nice başarılara inşallah :)
 
Üst