Hayal vs Nostra

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Savaşın başında asıp kesenler vardı, bazı arkadaşlar seviyesini hiç bozmadı onlarla zaten bir sıkıntım yok.Klanın hak etme konusuna gelecek olursak da nostra klanı hak etmeseydi 5k köy farkından bugünlere gelemezdik.Emek veren arkadaşlarımızın emeğini de küçültmeyelim, mertle ben gerçekten çok uğraştık ama o zor şartlarda herkes elinden geleni yapmaya uğraşıyordu hem oyunsal açıdan hem mental açıdan.Özellikle müttefik konusunda şanslı olduğumuzu düşünüyorum bir konuşma geçtiğinde bırakırsanız köyleri toplayalım vs şeklinde değil de bırakırsanız biz de bırakırız şeklinde diyaloglar döndü hep bu da bizi oyuna daha çok bağladı açıkcası. jogun 20 günde yaşadığı durumu biz de yaşadık ve köylerin anahtarını bırakıp gitmek yerine mücadele edip direnç gösterdik.Bizim savaşımız da öyle tek cephe falan da değildi :)

Asıp kesenlerden bazısı zaten arkasına bakmadan kaçıp gitti.

Bu arkadaş gibi geniş geniş konuşup oyuna bakmayan tipleri de unutmadım her şeyin bi zamanı var demişler. Ne kapı kapı dolaşıp birini aradık ne truva çektik, emek verenlerin eline sağlık bol keseden atıp tutanlara da selamlar

25454 adlı eklentiyi görüntüle
Ömerle beraber ön plana çıkan bizim hesaplarımız olsada bize her zaman destek olan birçok arkadaşımız olayın asıl kahramanlarıdır. Bu sadece bireysel değil klanın başarısıdır. Diğer unsur içinde şunu söyliyim. Siz herhalde bu oyunun 60. dünyadan ibaret olduğunu falan düşünüyorsunuz. Size yardım eden insanları, sohbetiniz olduğu insanları dünya kazanıcam diye vurmak mantıklı, vurmamak saçma ve komik öylemi ?

Müttefiklerin konusundada şunu söyliyim. Hem meteor'da hem jog'da fazlasıyla emek veren oyuncular vardı. Belki hesapları toplarken bakıcı almak yerine op yerlerken bakıcı alıp 20 kişi makara yapıp karşılasaydınız opları dünyada hala 2 müttefiğiniz duruyor olurdu. Bundan sonra sınırla alakası olmayan ama mücadele etmek isteyen arkadaşlarla haftada 2 op karşılarsınız artık gırgır yapa yapa :)

Son olarak diplomasiyle yatarak kapatacaktınız dediğin klan sizinle yapılan diplomasiye kadar bu dünyadaki en aktif ekibe sahipti ve tek güçtü. Sizinle yapılan diplomasi sonucu ben dahil çoğu oyuncumuz saldı dünyayı. Neyseki klan olarak sıkıntılı süreçleri atlattık. Bundan sonrası bizim için daha rahat ve zevkli geçecek.

Ulan ikinizi de tanımasam bu mütevaziliğinizi yerim he sjsjsjs

Dünyanın gidişi hakkında bir şeyler demek gerekirse “Bazen hak ettiğimizi kazanmak için haksızlığa uğramak gerekir.” Neyse ki hak ettikleri şeyi üç beş çakalla paylaşmak bu başarıyı onları ortak etmek yerine uzun süre birlikte oynayabilecekleri dostlarıyla kazandılar bu başarıyı. Şimdiden hepsine tebrikler. Ne oldu sancaktarrr raks eyliyirdin?

rize53

Yasaklı
Ya arkadaşlar ortamı boş buldunuz sallıyorsunuz da sallıyorsunuz.

Hayal nostra ile savaşı Ocak başında başladı, 1.5 ayda silme noktasına geldiler. Bu savaşta Cız'dan da destek aldılar, teke tek felan da değildik. Kafanıza vura vura köyleri alıyorduk, sesiniz bile çıkmıyordu. Şimdi gelmiş müttefiğiniz siliyorsa siz de başarısızsınız, adamlar oynamıyoruz artık dedi bir akşam sildi. Biz mi dedik onlara silin diye. Bir anda kendimizi o bölgede bulduk. Bir op yaptılar daha yerleşmediğimiz bölgeye güldüler eğlendiler, o gün laf atanların çoğu hesaplarını ya bıraktı ya değiştirdi. Süre veriyorlardı bir de.

biraz internet explorer gibi olucak ama foruma bakmıyordum bayadır :D
verilen süreler gelince ufak tefek aksaklıklar olabilir 1-2 aya açılır bu dünya :)

bırakan hesaplara gelirsek hayalden kaç hesap bıraktı gitti kaç hesap toplandı kaç hesaba adam getirildi bunun tartışmasına girme istersen hiç sen hangi hesabı vursak bi sonraki opa hesap kalmıyordu bizden bırakıp gitti lafına gelirsek sizlik bi alakası olmayan durumlardan insanların reel hayatında yaşadığı bazı şeylerden dolayı oyunu bırakması gerekebilir. Hani siz saldırdığınızdan koy aldınızdan felan alakalı bi durum değil anca hesaplar banlıyken köy alırsınız zaten sizinde özelliğiniz bu nabıcaksın yapacak bi şey yok :)

ThanksFRGood

Baltacı
biraz internet explorer gibi olucak ama foruma bakmıyordum bayadır :D
verilen süreler gelince ufak tefek aksaklıklar olabilir 1-2 aya açılır bu dünya :)

bırakan hesaplara gelirsek hayalden kaç hesap bıraktı gitti kaç hesap toplandı kaç hesaba adam getirildi bunun tartışmasına girme istersen hiç sen hangi hesabı vursak bi sonraki opa hesap kalmıyordu bizden bırakıp gitti lafına gelirsek sizlik bi alakası olmayan durumlardan insanların reel hayatında yaşadığı bazı şeylerden dolayı oyunu bırakması gerekebilir. Hani siz saldırdığınızdan koy aldınızdan felan alakalı bi durum değil anca hesaplar banlıyken köy alırsınız zaten sizinde özelliğiniz bu nabıcaksın yapacak bi şey yok :)
vurduğunuz kişi bırakıyor he gülüyorum başkada bir şey demiyorum :)