Hayırlı Bayramlar

DieHard

Yasaklı
Bir stardan tokatlıyorum, bir shelbyden, bir vuslattan... Foruma yetişemiyorum hacılar alınacak o kadar çok köy var ki skddkdkdkd

AcılınBenSizofrenim

Mızrakçı
La bebe sen 3-5 kişi toplanıp kendi klanını kuramıyon. Klan kurmak için 10 yıl millete (sana ana bacı sövenlere) yalakalık yapıyon yardım edeyim de onlar da bana yardım etmeye gelsin klanım bir halta benzesin diye. Bu kadar acizsiniz de biz bunu bilmiyormuşuz gibi kime neyin raconunu kesiyon :D Ayrıca pakt nerede şizofren misin sen bütün world Nop olmuş 20 farklı klanın kemik oyuncularını çağırmış bir de yanına Rmyi almışken siz pakt olmuyorsunuz da pre kasma amacıyla hazırlıksız girip doğaçlama oynamaya başlayan 50 garibanla Vuslat klanı sizi ezince mi pakt oluyor :D Senin kafa yaşlılıktan gitmiş aklın düzgün çalışmıyor. Biz aşağı kıtaya odaklanırken merkez bölgesinden de bayağı yaklaşmışsın zaten sevindim. Az daha gel o çalışmayan kafana bir vurayım da belki çalıştırırm sevap olur

Semih Başganım Şizofren benim yanlış anlaşılma olmasın

burakaan

Baltacı
bu kadar heyecan yapmayın cocuklar 1 kisiye 20 kişi cevap verdigine göre sizde heyecanlanmışssınız relax olun xd
Çoğunuza cevap bile vermedim kendiniz yazıp ciziyorsunuz politikayla o paktın ismini yaymaya çalışmanız rezil ve komik bi durum :) cogunuz max 10 sw önce başlamışssınız oyuna benden tavsiye playerlıkla yayılır klan isimleri forumda polemik yaparak değil toplama klancıklar xd

pleyerlığı iyi ki senden öğrenmemişiz isim yaptığını sananları armut gibi toplayarak isim yapılır mı sen onu söyle :D

KARAESKİ

Kılıç Ustası
pleyerlığı iyi ki senden öğrenmemişiz isim yaptığını sananları armut gibi toplayarak isim yapılır mı sen onu söyle :D
köyler arell e rezlidir yazıyordu zaten, yüksek ihtimalle kendi aralarında konuşup bunu yaptılar. hatta bugün alper abiye bende haymana hatırası yazdığımda güldü. senin gecenin bu saatinde neren kaşındıda ortalığı karıştırma çabasına girdin merak ettim

Cpt. Price*

Yasaklı
köyler arell e rezlidir yazıyordu zaten, yüksek ihtimalle kendi aralarında konuşup bunu yaptılar. hatta bugün alper abiye bende haymana hatırası yazdığımda güldü. senin gecenin bu saatinde neren kaşındıda ortalığı karıştırma çabasına girdin merak ettim

Lan sus yat aşşa hala foruma giriyorlar utanmadan