Hayırlı Bayramlar

Haymanaa

Acemi
bu kadar heyecan yapmayın cocuklar 1 kisiye 20 kişi cevap verdigine göre sizde heyecanlanmışssınız relax olun xd
Çoğunuza cevap bile vermedim kendiniz yazıp ciziyorsunuz politikayla o paktın ismini yaymaya çalışmanız rezil ve komik bi durum :) cogunuz max 10 sw önce başlamışssınız oyuna benden tavsiye playerlıkla yayılır klan isimleri forumda polemik yaparak değil toplama klancıklar xd

Deathroll.

Baltacı
bu kadar heyecan yapmayın cocuklar 1 kisiye 20 kişi cevap verdigine göre sizde heyecanlanmışssınız relax olun xd
Çoğunuza cevap bile vermedim kendiniz yazıp ciziyorsunuz politikayla o paktın ismini yaymaya çalışmanız rezil ve komik bi durum :) cogunuz max 10 sw önce başlamışssınız oyuna benden tavsiye playerlıkla yayılır klan isimleri forumda polemik yaparak değil toplama klancıklar xd

Gelde seni tokatlıyım player ister oyunculukla ister parayla hangisi işine gelirse boş yapma adam gibi kur cinini yandaş aramadan gelip kafana vuralım

burakaan

Baltacı
Toplama klancıklar diyen adam NOP oyuncusu değil normalde bu w de NOP oyuncusu kaç tane var gerçi bilmiyorum en son bir tane yöneticileri burada birine diyordu ki ben seni aktifsin diye klana çağırdım yani klana alım kıstasları bayağı bir geniş maşallah bir sürü klan girdiler birde üzerine haritadan oyuncu topladılar ama eve biz toplama klancıklarız yersen ben de starbucks tayım hahahaha

Senin yaşın kadar oyun geçmişimiz vardır bebe ne zirliyorsun kaç w dir karşımıza 1010828383 kişi çıkıp atar gider yapıyorsun bu w geldik 50 kişi tokatlaya tokatlaya bayılttık sizi şimdi kimsenin sesi çıkmıyor toplama adamlarsiniz birbiriniz ile bağıniz yok bir dahaki w Allah aşkına kur cini ( sizi 71 e yetistiremedik özür dilerim bu yüzden 72 ye kesin yetisceksiniz o yüzden cin kurulabilir ) bu ekibide al gel ordada tokat atalım sana :)

burakaan

Baltacı
Gelde seni tokatlıyım player ister oyunculukla ister parayla hangisi işine gelirse boş yapma adam gibi kur cinini yandaş aramadan gelip kafana vuralım

Bir dk ya adamlar ne zamandır forumda yok sen cin in EİBO dan tokat yediğini unutmadın mı hala hahahaha unuttuk sanıyorlar rahat konuşuyorlar daha önce toplama klana w kaybettiler bize de toplama klan diyorlar demek ki olanlar olacak hahahaha

Erken şampiyonluk kutlaması yapmayın ki kaybettiğinizde üzülmeyesiniz : )
Güzel kardeşim biz kitamiz kıp kırmızı olduğu haldede kutlama yapıyorduk şimdide yapıyoruz bizim için değişen yok biz çünkü kendimizi ekibimizi biliyoruz vura vura döveceğimizi biliyoruz siz fazla heveslenmeyin en azından silip gidince üzülmek durumunda kalmazsınız

Death of Devil

Yasaklı
Güzel kardeşim biz kitamiz kıp kırmızı olduğu haldede kutlama yapıyorduk şimdide yapıyoruz bizim için değişen yok biz çünkü kendimizi ekibimizi biliyoruz vura vura döveceğimizi biliyoruz siz fazla heveslenmeyin en azından silip gidince üzülmek durumunda kalmazsınız

Kazançlarıma sevinmediğim gibi kayıplarıma üzülmem , vakit geçirdiğimiz ortamda bu neyin tokatlıyorum diyip gezmesi hayırdır ?

Köy sayısı kadar adam olanlar burada caz yapmasın hadi işinize .

Cpt. Price*

Yasaklı
Kazançlarıma sevinmediğim gibi kayıplarıma üzülmem , vakit geçirdiğimiz ortamda bu neyin tokatlıyorum diyip gezmesi hayırdır ?

Lan çok konuşma geç karşıya iki tokatta sana atayım yüzüne tükürmeyeceğim insanlar bizimle muhattap olmaya çalışır olmuş :D

Ne bu özlüsözler.com falan mı teneke ben böyle vakit geçiriyorum ne yapacaksın seni ve türevlerini tokatlayarak vakit geçiriyorum benim dediğim gibi sizin adamım diyip gezdiğiniz ortamda ben adamım demem o yüzden sıfır sıkıntı turşuuuuuu