Hayırlı Bayramlar

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bayram arefesinde Nop klanlarının sabah 8'de başlayıp artçı olarak bayram tatiline kadar operasyon yaptığı günde bayram operasyonu yapmadan bireysel oyun oynayarak peşlediğimiz köyler hariç rakibimizden 6-7 kat daha fazla köy aldık. Son 24 saatte ki köy alım verimleri ektedir. Bugün esktrem performans sergileyerek harika işler çıkartan ekibimi tebrik ediyor, köy aldığımız bölgelerde köyü olan arkadaşlara bayramdan sonra kolaylıklar diliyor ve bütün klanlar.nop camiasının bayramını kutluyorum.

Bayram operasyonu.jpg

Operasyon yerken 8 köy verip bireysel olarak 60 köy alan klana ne denir?

SHELBY

BY ORDER OF THE PEAKY BLINDERS

Bayram arefesinde Nop klanlarının sabah 8'de başlayıp artçı olarak bayram tatiline kadar operasyon yaptığı günde bayram operasyonu yapmadan bireysel oyun oynayarak peşlediğimiz köyler hariç rakibimizden 6-7 kat daha fazla köy aldık. Son 24 saatte ki köy alım verimleri ektedir. Bugün esktrem performans sergileyerek harika işler çıkartan ekibimi tebrik ediyor, köy aldığımız bölgelerde köyü olan arkadaşlara bayramdan sonra kolaylıklar diliyor ve bütün klanlar.nop camiasının bayramını kutluyorum.

32750 adlı eklentiyi görüntüle

Tabiri caizse ava giderken avlanmak bu oluyor galiba başkanım sen gel o kadar kami vur et daha çok köy ver :))

elnino9

Acemi

32750 adlı eklentiyi görüntüle

Bayramınız kutlu olsun (capsa kahkaha attım dfklgsjdkfg)

Lebr0n*

Yasaklı
şakanız çok sert beyler :D oyununuza zatendenecek laf tebrikler.. Ama üzücü kü rakipleriniz bunu diyecek cesarete sahip değil ama umarım en azından bayramlaşmayı bilirler.

herkese iyi bayramlar.

Yokmu bi bayram analizin enes'im ? 3532038 kez el öpüldü,823619842 insan köye gitti,12836128 çocuk ve genç istediği harçlığı dedelerinden alamadı ? Crix'im cüzzi bi sayı verebilir o konuda.