Hasat Klanına Rest Çekilmiştir..

• Konuyu başlatan DeletedUser20448
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser27738

Ziyaretçi
Eski Hasat Üyesi Olarak Öncelikle Tebrik Ederim Kazandınız :)

Ama belirtmek istediğim bi durum var :) Hasat klanı HTKM AİLESİYLE Savaştaydı. HTKM AİLESİ 3 klandan oluşuyordu. Ama savaşı kazanamıyacaklarını anlayınca REST VE BEST İttifağıyla Birleştiler. Bazı oyuncuları REST ve BEST'e gitti. Bazıları ise JEST klanı altına geçiş yaptı.. REST - BEST - JEST ittifağı oluşturdular :) Bizde puana değil askere ve dostluğa oynadığımız için çoğu oyuncuyu attık :) Puan olsun diye önümüze geleni almıyorduk. Çoğu kişiyi attığımız için haliyle güç kaybettik üye sayısı olarak. :) Hedefler azaldı.

Daha sonra bu durumdan sıkıldık bir klana geçiş yaptık. Adil Bir Savaş Yapsaydılar, Daha HASAT'ları Yakacak Gücünüz Olmadığını TÜM W11 görürdü :)

Saygılarımla asi-42 :)

Not: Sonuç Olarak Yenildik. Ama Nedenini Belirtme İsteği Duydum...

Söylemeyi Unuttuğum Birşey Var. Sanırım Eski HTKM'liler Ayrılmışlar KALE Klanını oluşturmuşlar :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Vallah doğrusu askere oynadıgınız söylenemez.

DeletedUser27738

Ziyaretçi
Vallah doğrusu askere oynadıgınız söylenemez.

Herkesi Birbiriyle kıyaslıyamazsın :) Sirküler mesajlar okumayan atılıyordu - Asker sayısını söylemeyen atılıyordu - Yardımlara Katılmayan Atılıyordu - Sığınma İçin Gelenler Atılıyordu - Herkesi Bi Anda Tanıyamıyoruz. Yavaş yavaş :) Tam Düzen Sağlandı Derken Siz Güçleri Birleştirdiniz :)

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Yok onu demiyorum isim vermek istemiyorum cevremde baya bi hasat vardı hepsidne yardımlaşma hatt safadaydı 1-1k savunma kestiğimde arkadan misin önüne 600-600 destek gelmişti kısa sürede köyü aldıgımda ise 36 destek vardı :D oyun başlarında yardımlaşma vardı ama asker değil puan oynuyordu coğu kişi..

DeletedUser27738

Ziyaretçi
Seni biliyorum :) Bölgende sadece 1-2 kişi oyunla ilgilen sağlam bir kaç kişi vardı. Ama sende oyunun hakkını vererek birinin köyünü aldın :) Diğerleri zaten ilerliyen zamanlarda klandan atıldı. :) Yiğidi Öldür Ama Hakkını Yeme...

DeletedUser27738

Ziyaretçi
''antistop'' du ama oyunu bıraktım okuldan dolayı. Siz REST'le birleşince abilerimi bırakamadım asi-42 hesabıyla devam ediyorum :)

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Not restle hiç bir zaman birleşmedik biz :) ama eski arkdaşlarım var orada o yüzden çıkıp gerdim müttefik lik ayarladım ama 5gün önce boztuk:) şuanda nötr

DeletedUser27738

Ziyaretçi
Biliyorum :) Kale ittifağı kuruldu. Birleştiniz. Jest ittifağı altında birlikte hareket ettiniz sonra sorun çıktı sanırsam bu hale geldi :) Sizinkilerin çoğu KALE'de şuanda Ama sen XL geçmişssin :)

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Yok hattan var bizden kimse kale klanında değil

DeletedUser27738

Ziyaretçi
Yok şuanda ki klanını biliyorum zaten :) Daha önce ki klanını sordum :)

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Yok ya ne kusuru :D misafirliklere gittim o srıa görmüşündür rest hucum gibi klanlara