Haritada saldiri ikonu

• Konuyu başlatan DeletedUser49608
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser49608

Ziyaretçi
Haritada saldırı attığımız köylerin üstünde saldırı ikonu çıkıyor malumunuz,saldırı ordusunun birim sayısına göre o ikonun rengide değişse,mesela 1000-5000 birim arası saldırıda turuncu,5000 + birim arası kırmızı rengde olsa,böylece haritada fake attığımız köylerle kami attığımız köyleri ayırt edebilsek ?
Ve yine bunun devamı olarak şunu ekliyim haritada misyoner giden köylerin üstünde ayrı bir misyoner işareti olsa ? devamlı köylerin üstüne tıklayıp bakmak zorunda kalıyoruz.

mesela;birbirine çok yakın alacağım 10 köy var,ancak o bölgede çok köy var ve her köye saldırı atmışım(fake vs),şimdi ben hangi köye kami hangi köye mis çıkmışım tek tek tıklamadan harita üzerinden görmeliyim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Zaten haritada köyler üstünde birden çok simge oluyor saldırı, destek, grup vs şeklinde. Bu şekilde saldırı çeşidine göre simge sayısı artarsa bir anda bir kaç çeşit saldırı gidiyorsa köye (fake, hafif saldırı, ağır saldırı, misyoner ) 4 farklı simge olacak.

Bu haritayı karıştırır ve oyuncuyu yorar bence.

DeletedUser49608

Ziyaretçi
Zaten haritada köyler üstünde birden çok simge oluyor saldırı, destek, grup vs şeklinde. Bu şekilde saldırı çeşidine göre simge sayısı artarsa bir anda bir kaç çeşit saldırı gidiyorsa köye (fake, hafif saldırı, ağır saldırı, misyoner ) 4 farklı simge olacak.

Bu haritayı karıştırır ve oyuncuyu yorar bence.

Yok dediğim yanlış anlaşıldı veya ben anlatamadım diyim,ağır atlı,hafif atlı vs gelirken farklı simge olsun demiyorum,sadece Saldırırın büyüklüğüne göre köyün üstündeki o balta işareti var ya hani(saldırı geldiğini gösteren) onun rengi değişecek sadece,fakeyse normal renkde(grimsi),orta büyüklükse turuncu,büyük saldırıysa kırmızı gibi.

birde sadece mis gelirken,veya bizim mis attığımız düşman köyünün üstünde misyoner simgesi olabilir küçük bir şekilde,bu üst paragrafta anlattığımın bir eklemesi sadece bu olmayadabilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.