Harita

stratejist**

Yasaklı
valla çağdaş, sen tek başına bi nane yiyebilecek bir adam değilsin . İlk fırsatta topuklayacak kaçacak birisin. Bunu hem kardeşim o benim canım ciğerim dediğin adamın anasına avradına sövüp yüzüne güldüğün gün anladım ben. :)
Ne dersen de, ne yaparsan yap, için KOF.
Ama askerden sonra birgün istanbula geleceğim.

NOPasaran*

Okçu
valla çağdaş, sen tek başına bi nane yiyebilecek bir adam değilsin . İlk fırsatta topuklayacak kaçacak birisin. Bunu hem kardeşim o benim canım ciğerim dediğin adamın anasına avradına sövüp yüzüne güldüğün gün anladım ben. :)
Ulan mor koyun neyden bahsediyorsun sen bu arada arkadan konuşmayı severim hatta arkadan sövmek en vazgeçilmez huyum. Allah tsk ya yardım etsin senin gibi engelliyle uğraşacaklar de get lan burdan hayde

ZIBARTAMAN

Yasaklı
Arkadan konuşmadan küfür etmeden hayat mı geçer saçma sapan konuşma. Eğer bir gün arkadan küfür edenleri görürsen @nopa

NOPasaran*

Okçu
bu başlığı çok kirletmişiz ya güncel harita atacaktım da yeni konu açıyorum. Takip etmek isteyenler gereksiz muhabbetlerimize maruz kalmasın @Tibelda