Harita

Amir Toça

Kılıç Ustası
gölgeyi eklemeye üşendim.klanı eksik olan arkadaşlar kusura bakmasın benim de klanım eksikti ben ekledim siz de eklerseniz elden ele imece usulü mükemmel bir harita elde ederiz :)

leblebi

Yasaklı
72'de PITIR KLANLARI diye başladığımız ama daha sonrasında sadece kendi 5-10 oyuncusu için oynadığı ortaya çıkan arkadaşların 72'de olduğu gibi haritada göbek kısımda kalmaları ironik olmuş. Burda kimleri satacaklar merakla bekliyorum.

NEFRETDOLU

Casus
18.08.2022 17:10
HOOPS-GÖLGE-SOJJ-BALLAS-ŞARBON-İSYAN-AV-ARGO-HOPLİT-RAYBAN-ÇATPAT

35482 adlı eklentiyi görüntüle
İsyan oynarsa kapatmış gördüğünüz gibi bir haritanın daha sonuna geldik tebrikleriniz için teşekkürler... bende isterdim diğer klanlara yakın olup savaşmayı ama harita diye bir gerçek var siz birbirinizi yerken ben bütün saçma klanları topluyorum sonra en son savaştan çıkan klanı yorgun olduğu İçin yorulmadan topluyorum ve performanstan sonra özel dünyalarında artık reisi oluyorum teşekkürler :) bize katılmak İsteyenler kayıtlarını @Lv Big Bad Wolf arkadaşa yaptırabilirler :D (ironidir asla burayı kapatma gibi bir niyetim yok performansı bekliyorum ama kabul edin güzel okudum haritayı istersem olabilir :D :D )