Harita

ChrisJ

Yasaklı
Seviyesiz veledin teki çokta şey yapmamak lazım bırakın takılsın burada anca fotoğraf çeker zaten.

Veled dediğin 4 yıl üniversite bitirip extra ist %100 burslu sağlık bölümü kazanıp ingilizcede a2 seviyesinden bir üst tura atlamış extra kick box amatör klasman sarı kuşak 2 yabancıl dil 4 ülke gezmiş birine '' Seviyesiz veledin teki çokta şey yapmamak lazım bırakın takılsın burada anca fotoğraf çeker zaten. '' demende çok haklısın sen kimsin ki ben senle diyaloğa girdim çok özür dilerim kendimden senn seviyene kendimi düşürdüğüm için :)

Gomtan35

Yasaklı
Veled dediğin 4 yıl üniversite bitirip extra ist %100 burslu sağlık bölümü kazanıp ingilizcede a2 seviyesinden bir üst tura atlamış extra kick box amatör klasman sarı kuşak 2 yabancıl dil 4 ülke gezmiş birine '' Seviyesiz veledin teki çokta şey yapmamak lazım bırakın takılsın burada anca fotoğraf çeker zaten. '' demende çok haklısın sen kimsin ki ben senle diyaloğa girdim çok özür dilerim kendimden senn seviyene kendimi düşürdüğüm için :)

he bu kendini okuyup seviyeli zannediyor okur seviyesizlerdensin anlıyorum hayatında başarılar diliyorum

ChrisJ

Yasaklı
aşağıya bakmana gerek yok üstündeyiz kendini yıkars sanma alçak adam :)

Fatih sultan mehmet bile böyle hayal kurmamıştı.

bu hayal kurmanın 2 sebebi var ya aklı dengen yerinde değil yada en az günde 1 kere kova yapıyosun ve bu senin beyin hücrelerine gün geçtikce zarar veriyor :)

Gomtan35

Yasaklı
Fatih sultan mehmet bile böyle hayal kurmamıştı.

bu hayal kurmanın 2 sebebi var ya aklı dengen yerinde değil yada en az günde 1 kere kova yapıyosun ve bu senin beyin hücrelerine gün geçtikce zarar veriyor :)

Anlıyorum sarı kuşaklı a2 İngilizce seviyeli üst düzey kişilik abidesi. Özür dilerim Efem

Koenigsegg*

Casus
Güzel cv madem bu kadar öz saygın var kendini geliştirmiş bir insansın bir tarayıcı oyununu neden bu kadar önemsiyorsun