Harita

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Koyu mavi, açık mavi, turkuaz ve açık mor bize yakın bu klanlarına başarılar diliyorum :D Fazla zorlanmazssınız tahminimce bizi yenerken zaten hergün saymız azalıyor bakarsınız size kalmadan siliniriz :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Enes bu oyunun kara kutusu gibi bir şeysin senin sağın solun belli olmaz:D

Yoo aslında çok açık bir kutuyum :D

burası klanlar belli olmaz

Bazı şeyler olur :D Ama bizim bir stilimiz var. Şuan klanda düne göre 2 kişi daha azız. Klandan çıkarttığım kişi 48.dünyada çok sevdiğim bir abim.

Tem 18
00:46
Morted EnesKOSOVA tarafından atıldı.
Feryat abim seni seviyorum :D Beni affet :D
Ondan önce Favorim gördüğüm serhat ise bana abi bakamıyorum size köy kasayım dedi. Dedim hayır oynamayacaksan klandan çık köy kasmaya gerek yok.

Tem 17
14:17
*Lord Lord Kasırga* klanı terketti.
Sehat'cığım bir sonraki dünyaya bekliyorum seni. Favorim yine sen olacaksın. Ama dediğim gibi eğer oynarsan.

Yani bu tempoda gidersek bazı şeyler kesin bence :d

II.kılıçarslan

Mızrakçı
Dünyadan erken ayrılma politikasına göre hammadde toplama konusunda fazla titizsin ama bilemedim şimdi ;).En son 64 te bir klan görmüştüm tek klan giricez dünyayı tek klan bitiricez diyorlardı ama sonrasında klan büyütmek için çevirmedikleri dalavere kalmamıştı umarım çizginiz bu yönde devam eder :)

Game Ov3r

Kılıç Ustası

Bazı şeyler olur :D Ama bizim bir stilimiz var. Şuan klanda düne göre 2 kişi daha azız. Klandan çıkarttığım kişi 48.dünyada çok sevdiğim bir abim.

Tem 18
Ondan önce Favorim gördüğüm serhat ise bana abi bakamıyorum size köy kasayım dedi. Dedim hayır oynamayacaksan klandan çık köy kasmaya gerek yok.

Tem 17
Sehat'cığım bir sonraki dünyaya bekliyorum seni. Favorim yine sen olacaksın. Ama dediğim gibi eğer oynarsan.

Yakıyorum kral :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dünyadan erken ayrılma politikasına göre hammadde toplama konusunda fazla titizsin ama bilemedim şimdi ;).En son 64 te bir klan görmüştüm tek klan giricez dünyayı tek klan bitiricez diyorlardı ama sonrasında klan büyütmek için çevirmedikleri dalavere kalmamıştı umarım çizginiz bu yönde devam eder :)

işin şakası erken ayrılmak elbette ama hiç belli olmaz etrafımızdaki klanların güçleri belirleyici olacak. Fakat klan büyütme konusunda limitimiz belli bu sayı 50 dir üzerine çıkmayacağız. hatta şuanda inanır mısın 39 kişiyiz bu bile fazla oldugunu düşünüyorum ve 40.yı aramıyoruz bile. Arama işini w açılmadan ve ışınlanmadan önce tamamladık. Bu saatten sonrası haritamızın gerekliliğini oynamak olacak. Sonucunda nereye gideceğimizi göreceğiz.

anlamadım :)

Mr.Yellow

Baltacı
sultanım haritaların bir yerine ya da aynı mesaja lejant da koyarsan çok hoş olur. eline sağlık

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bu nedir ya eskiden Kıta-3'ten Kıta-63'e saldırı çıkartırdık günlerce sürerdi şimdi sadece 4 kıtada mı oynanıyor bu oyun :)

yok bi 10 15 kıtaya kıtaya kadar genişliyo dünya zamanla bu da yaklaşık 30-50 k köy yapıyor. şimdi 50 oyuncunun kapattıgı bir w için %80 ora desek 24k köyü bir klan almalı. bunu 50 ye bölsek , 480 köy ortalaması olması zorunluluğu bir klan için gereksiz çok değil mi :D Ne güzel 2 ayda bir yeni w açılıyor. Bak mesela muhtemelen biz bu w de şamarı yiyeceğiz ama sorun değl şunun şurasında 67 ye kaç gün kaldı :D

mortedıde atmassın yav :D sallasın bana bakıcı ben bakarım abımın hesabına takdır edıyorum cızgınden sasmamak ıcın yaptıgın hamlelerıi.

Tem 18

Tem 17