Harita W70

Bu nasıl bir harita ya :D

49'mu ne böyle bir dünyaydı yine Yelo'lar vardı. Vuslat'tan kritik 3-4 oyuncu Shelby'de 2 oyuncu çektiler mi alırlar bu dünyayı.

Vuslat yüklendiğinde 1 ay sürer bu dunya
Belki shelby ile Vuslat beraber bitirirler öyle olursa daha az sürebilir tabi yuklenirlerse
Yaz olduğu için millet ilgilenwmiyir.

Yaptığın her tahminin boş çıkması fakat hala yorum yapabilmen :)

kendisini sevmem ama Yeloköy'ün bu oyunda inanılmaz bir ağırlığı var nereden nasıl oluyor bilmiyorum. Yanılabilirim bilmiyorum. Ama neler yapabildiğini çok yakından gördüm. Şapkadan tavşan çıkartabilir mi bilmiyorum. Ama onun isminin olduğu bir yerde mümkün olabilir. Oyunda eski, çevresi geniş, ilişkileri kuvvetli. Ben şu an mevcut durumda bu oyunu alır demiyorum. Ancak karşı taraftan kritik kişileri alması gerekiyor dedim. Ee kendisi de bu işte maharetli biri. Göreceğiz her zaman tutuyor mu tutmuyor mu ona bakacağız.

PARS Estergon

Ağır Atlı
kendisini sevmem ama Yeloköy'ün bu oyunda inanılmaz bir ağırlığı var nereden nasıl oluyor bilmiyorum. Yanılabilirim bilmiyorum. Ama neler yapabildiğini çok yakından gördüm. Şapkadan tavşan çıkartabilir mi bilmiyorum. Ama onun isminin olduğu bir yerde mümkün olabilir. Oyunda eski, çevresi geniş, ilişkileri kuvvetli. Ben şu an mevcut durumda bu oyunu alır demiyorum. Ancak karşı taraftan kritik kişileri alması gerekiyor dedim. Ee kendisi de bu işte maharetli biri. Göreceğiz her zaman tutuyor mu tutmuyor mu ona bakacağız.
Klanda diye o klanin oyuncusu mu belli olmaz.

burakaan

Baltacı

Haklısın ben @Sakaryale54* ü vurmak için herhangi bir teklif bekliyorum mesela çıkar tokatlarım anında

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ya ne kadar çok düşman o kadar fazla zevktir benim için sevilmemekten yana problem yok kaldı ki forum kavgası zaten hobimdir ama nicki Shelby olan birinden nefret etmek bir tık kötü benim için. Allah aşkına 500 pre vereyim de git Deadpool falan ol yada bizimle alâkalı konulara gelme uzak dur artık çocuk adam

burakaan

Baltacı
Ya ne kadar çok düşman o kadar fazla zevktir benim için sevilmemekten yana problem yok kaldı ki forum kavgası zaten hobimdir ama nicki Shelby olan birinden nefret etmek bir tık kötü benim için. Allah aşkına 500 pre vereyim de git Deadpool falan ol yada bizimle alâkalı konulara gelme uzak dur artık çocuk adam

Tokatlamasaymışsın sen de herkesi napalım

spymax*

Yasaklı
İlk hafta ilk op arada mesafelere rağmen 1000koy verdiler kafasına vura vura yollicam onu merak etme sen tavşanı ondan çıkarıcam direk sen rahat ol