Harita W70

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
neyse buradan sonrasında ben tekrar inzivaya çekiliyorum 5 sene sonra başka bir ağlamada görüşmek üzere kdfdkfdkf

PARS Estergon

Ağır Atlı
Ya bırak wpde aglayacagina gel burda ağla bak pars estergona on numara ağlıyor sende dene seversin belki
Ben W70 Shelby başarısını takdir eden nadir insanlardan biriyim. Vuslat dünyayı kapatacak diye size mecbur kaldığını söylemek, sizin savaşlarda müttefik aradığınız zamanlar da düşman işaretledikleriniz ile s.a. yaptıklarını söylemek ağlamak değildir. Takılın siz, neşeniz daim olsun.:)

spymax*

Yasaklı
Hayır, olan şeyi söylüyorum forumda yeni değilim yukarıda ki fake arkadaş gibi. Feryat oyun tarzını biliyorum, son kapattığı dünyayı biliyorum. NOP'dan Shelby'e geçmek isteyenler nasıl toplandıysa dünya sonunda NOP'dan Vuslat'a girenler listede yer alırken shelby olmayacak. Biraz daha yazayım da feryat kapatma hırsına size biraz daha yer ayırsın, yersen :)

Yaz kızım yarım kilo çimento

-feryat

Ben W70 Shelby başarısını takdir eden nadir insanlardan biriyim. Vuslat dünyayı kapatacak diye size mecbur kaldığını söylemek, sizin savaşlarda müttefik aradığınız zamanlar da düşman işaretledikleriniz ile s.a. yaptıklarını söylemek ağlamak değildir. Takılın siz, neşeniz daim olsun.:)
Yalnız bizi çoğu kişi takdir etti buna savastigimiz kişiler dahil yani sen nadir kavramının anlamını öğren önce ve senin takdirin İnan ki umrumda degil. Biz hiç bir zaman müttefik aramadık oyun başında haritamız kıpkırmızı geziyorduk ve hesap silip çıkmadık vura vura sınırı ilerlettik bu süreçte vuslat isterse müttefik olsun rakiple bizim için sıkıntı yoktu çünkü bizim amacımız belli yaptıklarımız belli :)

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Yalnız bizi çoğu kişi takdir etti buna savastigimiz kişiler dahil yani sen nadir kavramının anlamını öğren önce ve senin takdirin İnan ki umrumda degil. Biz hiç bir zaman müttefik aramadık oyun başında haritamız kıpkırmızı geziyorduk ve hesap silip çıkmadık vura vura sınırı ilerlettik bu süreçte vuslat isterse müttefik olsun rakiple bizim için sıkıntı yoktu çünkü bizim amacımız belli yaptıklarımız belli :)
Sen hala ağlamaya devam mı ediyorsun dkfdkdkfkdf

Serserikasiyer

Kılıç Ustası
merak etme finalde kazanan o olucak sen değil. buraya not düşüyorum bu w de oynamak gelmedi içimden ama o alaya vurduğun @uyznlar senden 10 tanesini harcar.
Harcandı :) ama happani çöp gerçeği değişmedi
Sagol klan bizim olduğu için tasarruf hakkıda bizimdir ne olacak derdine biz düşelim, desteklerin için teşekkür ederiz desteklerinin devamını bekliyoruz :)