Harita ve İstatistikler

ShexWear*

Yasaklı
Vay canına görüyor musun hepside daha önce dünya kapatan,finale kalan, büyük savaşlar veren efsane klanlar !!! :D

Harikasınız cidden :)

Söylemek istediğimi anlamıyorsun.. Anlasaydın(ız) zaten w50 de sattı demez. Hala ve hala kızgın olmaz yanlışınızı görür onu telafi ederdiniz..

Her neyse herkese iyi oyunlar dilerim.

hepsi nwo’dan daha iyiydi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Futbolda 11 kişi basketbol da 5 kişi kuralı var serhat fakat biz klanlar.org'dayız işte bu konuda bir sınır yok isteyen istediği kadar oyuncuyla oynar, 50 kişi 150 kişinin köyünü pasif diyerek toplayarak da gelişebilir 200 oyuncuyu yönlendirerek de oynanabilir, eğer fazla oyuncu sayısıyla ilgilenebilecek başka klan varsa buyursun alım yapsın diğer klanla mücadele etsin :)) Ha yok onun yerine 1 klana karşı bütün klanlar bir olalım el altından savaşalım kararı alıyorsa bu dünyada olduğu gibi savaşılır :)

Kesinlikle buna itiraz etmiyorum. İsteyen istediği kalabalığı oluşturup istediği gibi oynar. Ben arkadaşın kalabalığı eleştirmeye hakkınız yok lafına karşıyım. Hayır efendim herkes eleştirebilir. Çünkü aile klanlarının oyun keyfini düşürdüğü apaçık ortada. Bu güne kadar herkes nasibini bu konudan aldığı gibi UDW de gerekli eleştiriyi alacak. Ki ben ilk yorumumda kalabalık olmasından ziyade bu kalabalığın bir yük olacağını ve bu yükten kurtulabilirse aldığı hakimiyetin daha değerli olacağını dile getirmiştim.. Bu kadar insanla uğraşmanın ne kadar zor olduğunu bende biliyor ve anlıyorum :)

Seyanora123

Hafif Atlı
bu arada udw nin sayı fazlalığına laf edenler ortalama puana baksın

az öz değiliz evet fazlayız ve fazlasıyla özüz

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Nwo listedeki klanlardan daha kaliteliydi. :)

yazacak çok şey varda gerek yok sana VAK VAK deyim yeter ;)

Sevgili arkadaşlar :)

NwO 50. dünyada bir araya gelen toplama bir ekipti. 50. dünya ya eski dünyalarda beraber oynadığım 15-20 kişi ve onların tanıdıklarından oluşan 50-100 kişilik dar bir kadro ile başladık. Geri kalan kadro haritadan ve daha sonra ki süreçte bir araya gelmeler ile oluşan bir süreç. Yıllardır bir arada oynayan ve dünyayı kapatma misyonu ile çok tecrübeli klanın girdikleri 50. dünyada mücadelemizi verdik.

Bırakmamız ile birlikte galibiyetin tadını çıkarması gereken klan olan TRİCKERS ekibi hiç bir başlıkta konuşmazken önümüzde parazit kadro olan VAK VAK ekibinin galibiyeti kutlaması çok ironik. (Lütfen sevdiğim 1-2 isim alınmasın) Çünkü başta paktımız olan SANCAK klanının oyunu bırakması, ardından ŞİZOFREN klanının çok sevdiği TRİCKERS müttefiği uğruna bize tehdit vari bir tavır takınması ve anlaşmaya uymaması nedeni ile biz hesaplarımızı sile aldık..

Oyunu bırakma kararını aldığımız tarihte TRİCKERS ile olan savaşımız harici tüm savaşlarda galip yada üstündük...

Süreç bu şekilde başlamış,ilerlemiş ve sonlanmıştır.. Lütfen artık gereksiz yere NwO konusu açmayın. Toplama bir kadro ile ben o dünyada elimden gelenin en iyisini yaptım ve bitirdik.. Savaşın galibi olan taraf TRİCKERS ı bırakırken de tebrik ettim, yine tebrik ederim.. Geri kalan kendini nimetten sanmasın artık :)

**crixus**

Casus
Sevgili arkadaşlar :)

NwO 50. dünyada bir araya gelen toplama bir ekipti. 50. dünya ya eski dünyalarda beraber oynadığım 15-20 kişi ve onların tanıdıklarından oluşan 50-100 kişilik dar bir kadro ile başladık. Geri kalan kadro haritadan ve daha sonra ki süreçte bir araya gelmeler ile oluşan bir süreç. Yıllardır bir arada oynayan ve dünyayı kapatma misyonu ile çok tecrübeli klanın girdikleri 50. dünyada mücadelemizi verdik.

Bırakmamız ile birlikte galibiyetin tadını çıkarması gereken klan olan TRİCKERS ekibi hiç bir başlıkta konuşmazken önümüzde parazit kadro olan VAK VAK ekibinin galibiyeti kutlaması çok ironik. (Lütfen sevdiğim 1-2 isim alınmasın) Çünkü başta paktımız olan SANCAK klanının oyunu bırakması, ardından ŞİZOFREN klanının çok sevdiği TRİCKERS müttefiği uğruna bize tehdit vari bir tavır takınması ve anlaşmaya uymaması nedeni ile biz hesaplarımızı sile aldık..

Oyunu bırakma kararını aldığımız tarihte TRİCKERS ile olan savaşımız harici tüm savaşlarda galip yada üstündük...

Süreç bu şekilde başlamış,ilerlemiş ve sonlanmıştır.. Lütfen artık gereksiz yere NwO konusu açmayın. Toplama bir kadro ile ben o dünyada elimden gelenin en iyisini yaptım ve bitirdik.. Savaşın galibi olan taraf TRİCKERS ı bırakırken de tebrik ettim, yine tebrik ederim.. Geri kalan kendini nimetten sanmasın artık :)
:)