Harita ve İstatistik

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Sizi kanka yapmışız sayemizde oynamadığın dünya'yı bile takip ediyorsun yetmez mi :)

aynen üstün oyunculuğunla kanka yaptın bizi 100m de kesimin vardı doğru, oynadığımız dünya dediğin çok umrumda değilsiniz rm yi ve hodoru tebrik ettim arkadaşlarım olduğu için. Coşkun yorum yapma gereği duyduğu için yazdım. Çok büyüksünüz de kendi etrafınızda büyüksünüz, bir dünya denk gelirsek zaten ne olduğunuzu hatırlatırım

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
"bizi siliyodun hani silsene ömer" diye dc de geniş geniş konuşanları sildiğim için hiç koymadı bana neyse ki :) ama 3 kere taraf değiştirip dünyadan silinmek sana çok koymuştur. Hadi canım 5 katıymış 3 klanla savaşıyorduk 5k köy gerideydik o dönemde, 3 kafadar birbirinizi pohpohlamaya devam edin büyük zannedin kendinizi. Benim oyunculuğumu sorgulayacak bir konumda değilsin senin 2 hafta dayanamadığın oyunu 6 ay sürdürdüm. Ben elimden geleni yaptım sonucundan da gram pişman değilim. Pişman olduğum şeyler yapmadıklarım, beni alıntılama bir daha mümkünse gözardı et. Denk gelirsek görüşürüz zaten ama yancı olmadığın bir dünya bulmak zor

La Calin*

Kılıç Ustası
"bizi siliyodun hani silsene ömer" diye dc de geniş geniş konuşanları sildiğim için hiç koymadı bana neyse ki :) ama 3 kere taraf değiştirip dünyadan silinmek sana çok koymuştur. Hadi canım 5 katıymış 3 klanla savaşıyorduk 5k köy gerideydik o dönemde, 3 kafadar birbirinizi pohpohlamaya devam edin büyük zannedin kendinizi. Benim oyunculuğumu sorgulayacak bir konumda değilsin senin 2 hafta dayanamadığın oyunu 6 ay sürdürdüm. Ben elimden geleni yaptım sonucundan da gram pişman değilim. Pişman olduğum şeyler yapmadıklarım, beni alıntılama bir daha mümkünse gözardı et. Denk gelirsek görüşürüz zaten ama yancı olmadığın bir dünya bulmak zor
Buraya oynamadıgın dünyada oynadığım dünyaya gelip yazıp bana gönderme yapan sensin. Kuyruk acılarınla yalnızken yüzleş mümkünse ben gelip soa formuna yazmıyorum. Cünkü eskiyle alakalı içimde kalan bir kuyruk acısı yok. Kimseye yamuk yapmadım içim rahat. Ben o dünyada 6ay savaştım burda manüpülasyon yapma. Arkanızdan baska discordlarda lafınız geçtiğinde ben cok iyi oyuncular dünyayı hakettiler de dedim. Yiğidin hakkını yemedim yemem. Sorun senin sürekli dünyayı tek klan olarak kapatamamandan duyduğun ve dile getirdiğin kuyruk acın. Nerede laf sallarsan orada olur cevabını veririm. Kur cosa nostrayı gelmeyen ne olsun. Burda gelip oynamadıgın dünyada seyislik yapma. Yancı vs muhabbeti diyorsun bi ara herkesle savaşıyordum ben o haritada senin sağın solun diplomasiyle kapanmısken sen neyin kafasındasın?
Bırakırken benim köylerden zırnık alamadığından mı bu sinirin yoksa tek basınıza kapatamadıgın dünyadaki üzüntün mü? Neyse ne lütfen sen oynamadıgın dünyalara burnunu sokma ki tartışma gereksiz uzamasın yine bir dünyada karsı karşıya geliriz.