Harita ve İstatistik

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Dostum bu oyunda çok basit bir mantık var. Dostunu da düşmanını da sürekli tartman gerekir. Kendini ha keza. Rahata alışmadan aktif bir oyun sergilemek lazım. Kapağın w başında BC ve akabinde savaştığı klanları silip atması aktif bir oyunun sonucudur. Bugün sıkışan haritasında pasif. Müttefiklerin eğer pasif bir oyun oynarsa bence geç kalmadan nötre çekmelisin.Yoksa onlar seni ya pasife ya da savaşa çeker. Bu her klan için böyle.

MrTroya.

Casus
Evet benim dünya başında klanım yıkıldı.

Evet oyun karakterimi ben biryerde kaybettim ama o yerleri siz biliyorsunuz :)

Bu zorda kalınca adam satma muhabbetine gelirsek ben İboyla dünya başı anlaşmıştım 2 saat içinde sattı beni de yine de sen bilirsin . Kapakçı abileri tehdit etmişler 1-2 mesajlaşma var buraya da dökebilirim istersen :)

Adam gibi operasyon yapma mevzusuna gelirsek orduların 2 gün gidip 2 gün döndüğü bu dünyada 5 günde bir operasyon çıkarabilen tek klan ayrıca vuruş sürekliliği olarak en çok operasyon klanız bunu Kudrete ve Kapağa sorabilirsin pek inkar edeceklerini sanmıyorum.

Dehşetteki oyuncularda bizim oynamak istiyormu istemiyor mu biz bunu haritayı yarmak istediğimizde görürsün.

Evet bu konuları tartışmanın da pek manası kalmadı .

@Mribo @Murattunca.

Tek tek seçmeyerek özellikle cevapladım beğendiniz mi ? :)
Tuna valla bu oyun sana zarar veriyor. Ben sana söyleyeyim :)

sanchez88

Mızrakçı
oyunu bıraktık hacı seninle ilgilenemiyorum.zaten sizin yüzünüzden oldu bu dünya murat hoca bosa yazmadı o kadar yazıyı boş olanı almadık arkaya büyük bir sızıntı verdik :)
Oyunu birakmadin toplandin oradaki ayrintiyi atlama kendk klanin seni topladi :) oyun basibdan beri adini sakladin sakladin en sonunda kendini toplattin