HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62619

Ziyaretçi
Öncelikle ben anti yaptı fln demedim sizinde işinize geliyor dedim açıp tekrardan bakabilirsiniz . Eğer bize savaş açarlarsada buz gibi olursunuz dedim şu anda ayartmaya çalıştığınıza da eminim dedim . Hemen burayı ağlama duvarına çevirdiniz yine

Kimseyi ayartmıyoruz.Adamlar bizi ayartmaya çalışıyor bence :)
Biz neden güvenelim ? Belki de sizin işiniz nerden bilelim ?
Bilerek yapıyorsunuz belki de ? Kontrollü bir olay olamaz mı ?
Ayrıca eğer gerçekse tabi ki işimize gelir.Ama bunun sorumlusu bizmişiz gibi buz gibi olursun ne demek ? Biz hakaret mi ettik sana ? neden bu kin ? nefret ? altı üstü oyun oynuyoruz.Siz gecce gibi klanları kullanıp üzerimize salıyorsunuz biz bir şey diyor muyuz ?
Size de savaşacak ekstra bir klan çıkması (eğer doğruysa) işimize gelir elbet.Yalan değil ki bu.Ama konuşma tarzın hoş değil.Oyun bu altı üstü.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Gecceyle zaten savaşan sizdiniz biz savaşa dahil olduk o zaman gecce bizi kullanıyor :D Buz gibi olmakta hakaret değildir , tartışmak istemiyorum ama bundan sonra gelipta alta he bunu da anti yaptı tarzında konuşmalarm geçmesin artık herkes biliyor öyle demediğimi , demek istemediğimi . Olayların içindeyim çünkü lütfen polemiğe girmeyelim

DeletedUser64740

Ziyaretçi
gecceyi kışkırtıp peşine desteklemeyen birde pasifler diyen, düşman klanıyla savaştayken sa teklif eden, 100 klanı tek bir çatı altında toplayan bir klan mensubu nasıl olurda anti ali cengiz oyunu yapar diyor anlamıyorum. Ama doğru sizin yaptıklarınız diplomasi, taktik, strateji bizim ki ali cengiz oyunu oluyor adam ayartma oluyor :)

erwl

Okçu
antiye iftira atan şahsı buldum ortalığı karıstırıyor ,işte burda taşlayabilirsiniz :)

yok yav antiden biri üstte demiş barış imzaladık onlarla diye de ben ona dedim anti atakta diye, ayrılma olunca hızlı reaksiyon gösterip diplomatik bi anlaşma yapmışlar gibi görünüyo ayrılan grupla ama grubun ayrılmasında bi etkileri olduğunu sanmıyorum :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
gecceyi kışkırtıp peşine desteklemeyen birde pasifler diyen, düşman klanıyla savaştayken sa teklif eden, 100 klanı tek bir çatı altında toplayan bir klan mensubu nasıl olurda anti ali cengiz oyunu yapar diyor anlamıyorum. Ama doğru sizin yaptıklarınız diplomasi, taktik, strateji bizim ki ali cengiz oyunu oluyor adam ayartma oluyor :)

Başka bir konuyla karıştırdın sanırım her yerde anti konuşulunca. Burda kimse ali cengiz oyunu yapıyor fln demedi . Ben sizin söylediklerinize cevap hakkı doğmasına rağmen cevap vermiyorum , tamamen bir yanlış anlaşılma var dediğim gibi polemiği sevmiyorum lütfen uzatmayın

Ortalama Biri

Misyoner

Anti Çöp :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
SAvaşmaktan kaçtığımız yok elimizle beslediğimiz kendi arkadaşlarımızla mı savaşıcaz ? Bu kadar olmaz , karaktersizlik diz boyu .Bide utanmadan savaşın işte yazıyorsun , sizi rahatlattı ondan böyle yazıyorsun :) Şimdi bize karşı kışkırtırtıp köyleri desteklenip savaşı açtıklarındada buz gibi olacaksınız :) Öyle bişey olursa klanlar.org a ibreti alem olacak bu adamlar

kanka sen kızma ben gelince halledicem orayıda o adamın egosunuda ^^

DeletedUser64740

Ziyaretçi
Onu bunu bilmemde eror iki kıtadaki üstünlüğünü bize kaptırdı :)