HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61014

Ziyaretçi
mkML44.jpg

:rolleyes:

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Error'un içinden ekip mi çıktı o arkada ki klan var mıydı yoksa ?

myw**

Dük
çok önemli bir sorun gibi durmuyor arkada yatanlar savaşsın işte , biraz toplanmaya başlayınca zaten salarlar atacam uğraş dur bakalım :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Bi adamın egosu beyler , üyeler bizim üyelerdi . Klandan cıkıp müttefik bi klana geçmek gibi bir delikanlılık dururken o bizim klanlarımızın adını değiştirmeye karar verdi . Haklarında hayırlısı olsun direk antiden bi üye onlara geçmiş , oyunun başından beri uyarıyorum bu adamın bu kişilikte oldugu arkadan vurmaya yer aradığı hakkında

DeletedUser42330

Ziyaretçi
SAvaşmaktan kaçtığımız yok elimizle beslediğimiz kendi arkadaşlarımızla mı savaşıcaz ? Bu kadar olmaz , karaktersizlik diz boyu .Bide utanmadan savaşın işte yazıyorsun , sizi rahatlattı ondan böyle yazıyorsun :) Şimdi bize karşı kışkırtırtıp köyleri desteklenip savaşı açtıklarındada buz gibi olacaksınız :) Öyle bişey olursa klanlar.org a ibreti alem olacak bu adamlar

DeletedUser64740

Ziyaretçi
orasını bilemem aranızda ki sorun, iç mesele bizi enterese etmez
ayrıca olayın bizimle bir ilgisi yok. Birde 100 klandan oyuncu bulundurup bize adam ayartmaya çalışıyor demeniz üzücü

DeletedUser62619

Ziyaretçi
Anti ile uzaktan yakından alakası yok.Adamlarla sizin iç meselenizi bari bize bulaştırmayın.İnsan yönetmeyi bilmiyorsanız oynamayın.Bize mi oynuyorsunuz?

DeletedUser64740

Ziyaretçi
kim bilir ne kötülük etmişlerde bu kadar kinlenmişler

DeletedUser25781

Ziyaretçi
He bunu da ANTI yaptı ulan bu ANTI neymış be her foruma gırdığımde ANTI şöyle yaptı ANTI böyle yaptı her şeyı bu adamlar yapıyor MOSSAD mısınız CIA mı anlamadım arkadaş ya.

O olayın tek sebebı error klanının ıçınde 30 tane klan bulundurmasıdır bunu barı ANTI ye atmayın komık duruma düşüyorsunuz.

He bu arada world başından berı savaşmadan bu duruma gelen bır klansınız ANTI ye laf etmek haddınız bıle değıl oyun başında GECCE'nın ıçınde olan bır klandı sonra ayrıldılar benım hatırladığıma göre ANTI klanı 15-20. sıralarda olan bır klandı ve ılk başta tek klandı sonra ben oyunu bıraktım geçen gün world ne alemde dıye bır bakayım dedım ANTI 1. sırada ve yendığın rakıpler , savaş ıstatıslığınde 1. sıradalar.

Şımdı egoyu bır kenara bırakarak bu adamları tebrık edın ve bıraz oyun öğrenın.

Umarım worldude ANTI kapatırda bu ego manyakları belkı hata aslında bızde mı dıye düşünmeye başlar.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Oyunun başlarında bütün üyelerin sükunla savaşalım isteğini dinleseydi , ama savaş yerine klana almayı tercih ettiniz.En başta kıtadaki çoğu klana yapıldığı gibi :) şimdi böyle bi dert olmazdı , aslında error için dert değil ama boşa zaman kaybı

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Öncelikle ben anti yaptı fln demedim sizinde işinize geliyor dedim açıp tekrardan bakabilirsiniz . Eğer bize savaş açarlarsada buz gibi olursunuz dedim şu anda ayartmaya çalıştığınıza da eminim dedim . Hemen burayı ağlama duvarına çevirdiniz yine