Hangi klanda oynamak isterdiniz ?

• Konuyu başlatan -tutenstein-
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Seçerken belli bir kriter kullanmalı mıyız? Yağma yapan klan olur, yendiğin rakipler'de başı çeken klan olur, savaş puanı yüksek olan klan daha gider böyle... Efendime söyleyeyim yönetim anlayışı, ileriye dönük planlamalar, strateji ve bir çok ince detay daha... Doğru düzgün fikir sahibi olmadan öylesine gözümüze hoş geleni mi seçiyoruz? Yoksa bu seçim yapanlar klan/klanlar hakkında detaylı bilgiye sahipler mi? Yönetim açığı bile olabilir bakın bu... Ama şimdi o kadar içeriğe girmeye hacet yok, 34.Dünya olmuş oyuncular tanınıyor zaten, kimin ne yapacağını az çok tahmin ettiğiniz için tutarlı bir seçim yapılabilir. En azından öyle düşünmek istiyorum :D

Ben Galaxy klanındayım ve burada olmaktan oldukça memnunum; eğer başka bir klanda olmak isteseydim, bu kesinlikle NOP olurdu. Oradakileri tanıyorum ve uyum sağlama sürecim bana yardım edecek oyuncular sayesinde de kısa olurdu. Bir Günde Yağmalanan Hammaddeler'de (02.05.2016) ilk 25'de en fazla (7/25) oyuncusu olan klan ailesi olması da yeterli bir etken tabii.

"Ama şimdi o kadar içeriğe girmeye hacet yok"
Koca paragraf yazıp bu cümleyi kullanmak bana tanıdık geliyor biraz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Seçerken belli bir kriter kullanmalı mıyız? Yağma yapan klan olur, yendiğin rakipler'de başı çeken klan olur, savaş puanı yüksek olan klan daha gider böyle... Efendime söyleyeyim yönetim anlayışı, ileriye dönük planlamalar, strateji ve bir çok ince detay daha... Doğru düzgün fikir sahibi olmadan öylesine gözümüze hoş geleni mi seçiyoruz? Yoksa bu seçim yapanlar klan/klanlar hakkında detaylı bilgiye sahipler mi? Yönetim açığı bile olabilir bakın bu... Ama şimdi o kadar içeriğe girmeye hacet yok, 34.Dünya olmuş oyuncular tanınıyor zaten, kimin ne yapacağını az çok tahmin ettiğiniz için tutarlı bir seçim yapılabilir. En azından öyle düşünmek istiyorum :D

Ben Galaxy klanındayım ve burada olmaktan oldukça memnunum; eğer başka bir klanda olmak isteseydim, bu kesinlikle NOP olurdu. Oradakileri tanıyorum ve uyum sağlama sürecim bana yardım edecek oyuncular sayesinde de kısa olurdu. Bir Günde Yağmalanan Hammaddeler'de (02.05.2016) ilk 25'de en fazla (7/25) oyuncusu olan klan ailesi olması da yeterli bir etken tabii.

Nop'da Erdem var demiyor da :D

Oynamak istediğim klan SANCAK kemik kadromuzun üzerine eklemek istediğim isimlerde
Sinser
MoussaWA
Dejavvu was here
asdes005
monte carlo
MuzafferTSN
07yesil07
Kumandan Hüsamettin

Gerekenden fazla tecrübeli olan Sancak klanlarının kemik kadrosuna bu isimlerin eklenmesi

DeletedUser55354

Ziyaretçi
butun klanları yendıkten sonra eskı dostlarımızla nop klanıyla bu dunyayı kapamak isterim

DeletedUser58288

Ziyaretçi
NOP'da da Galaxy'de de tanıdıklar var. DUMRUL'da olmasam ikisinden birini isterdim. NOP daha yakın geliyor. :D

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Şuan Stalker deyim burdaki dostlar için geldim eğer Stalker de baslamasaydim Rest te benim klanim mutlaka orda olurdum

DeletedUser41078

Ziyaretçi
kabus da oynamak ısterımde almazlar kı beni :confused: