Handsome Killers

şanal

Milis
w50 de ayrı yerlerde başlayarak güzel işler yapan bir ekip olarak bir araya gelip buraları kasıp kavurmaya geldik şimdiden diğer klanlara başarılar .

Handsome Killers

şanal

Milis
W50 de pasif diyip gece köyleri toplayan dost gibi gözüken nwo ekibine sorabilirsin nasıl yamulduklarını nirvanaya sorabilirsin nasıl yamulduklarını ordan boş konuşmayın dünya açılınca izleyin

şanal

Milis
Son olarak nwo da racon kesen ekibe diyorum gelin w52 ye arkadan vurmadan nasıl savaşılıyormuş öğretelim

DeletedUser65701

Ziyaretçi
Dünya başlamadan kavgaya başladık güzel zevkli olucak :)

Seni w50 de toplarken zevk almadımda inşallah burada verirsin :)

şanal

Milis
3 köyle ne yaptım gördün abi ham abi ham diye kimseye demedim atma lazım oldugunda istedim atan oldu atmayan oldu ama sizin gibi sirküler msj gibi atıp savları başka yerlere attırmadım veya gelişen adamdan korkup köylerini toplatmadım anladın mı birisiyle yola çıktın mı devam edeceksin sonuna kadar bende öyle yaptım herkesin aktif oldugu anda saldırdım askerlerinizi kestim köylerinizi aldım verdim önemli olan karakterin neyse onu ortaya koymak

DeletedUser46644

Ziyaretçi
W50 de pasif diyip gece köyleri toplayan dost gibi gözüken nwo ekibine sorabilirsin nasıl yamulduklarını nirvanaya sorabilirsin nasıl yamulduklarını ordan boş konuşmayın dünya açılınca izleyin

Hahahah komik baya ama güzel dünya seçmişsiniz belki 1 ayı çıkarabilirsiniz

şanal

Milis
Görecegiz sizle tartışmaya girmiyecem size iyi darbe vurmuşuz ki hala konuşuyorsunuz :D