Hamsiler - Sis :(

• Konuyu başlatan DeletedUser55012
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62213

Ziyaretçi
seninde mutluluğun o yüzden sanırım :))))))))))))))))))))

DeletedUser60739

Ziyaretçi
maydonoz dedik salata oldun iyice :)

neyse seninde dediğin gibi ben sosyalleşmeye gidiyim :cool:

Rhombeus

Baltacı
Kaşar senide tanımasak adam yerine koyucazda karakterini daha önceden gördük o yuzden çok şey yapmıyoruz ;)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
istediğime giydiririm ben kardeş bu yaptığınız kalleşliği savunmanızı gerektirmez. satış konusu açıldığında her ortamda ben düşüncelerimi sansürsüz bir şekilde döküyorum zaten ;)

ben uzaklaştım oyundan armuduma laf atıp beni getirtmeyin buraya :D

DeletedUser60739

Ziyaretçi
anka klanını kurarken kimse bize bişey sormadı bi günde klanların ismi anka oldu sence bu nasıl bi kalleşlik ;)

biz böyle bişey istemedik hadi böyle bişey oldu yapılanların herkez farkında hesap toplanacak öncelikli olanlar belli mesela benzinci kankin kaç tane beleş hesap topladı.:) yanlış kişilere güvenip yanlış kişilere arkanızı döndünüz.
böyle dünyaya böyle çomak pişmanmıyız yooo değiliz :D:D

DeletedUser56118

Ziyaretçi
anka klanını kurarken kimse bize bişey sormadı bi günde klanların ismi anka oldu sence bu nasıl bi kalleşlik ;)

biz böyle bişey istemedik hadi böyle bişey oldu yapılanların herkez farkında hesap toplanacak öncelikli olanlar belli mesela benzinci kankin kaç tane beleş hesap topladı.:) yanlış kişilere güvenip yanlış kişilere arkanızı döndünüz.
böyle dünyaya böyle çomak pişmanmıyız yooo değiliz :D:D

Mahmutcum klan isminin Anka olmasını siz istediniz ona rağmen bunları söylemen güldürüyor insanı :)

Ayrıca sis anka oluşumundan ilk ayrıldığında gelip bize 'yaptıkları çok yanlış, ihanet ettiler, klanı böldüler' diyerek, arkalarından söve söve 'ama bu dünyaya onlarla başladım sis e geçmek durumundayım, kusura bakmayın' diyerek geçmedin mi sis e ?

Şimdi bana bi cevap lazım. O zamanlar bize söylediklerin mi gerçek duygularındı, yoksa şuan burada ihanetinizle gurur duyman mı gercek duygun ?

Ya da şöyle sorayım,

Hangi yüzün gerçek ? Konuşmalarından birden fazla yüzün olduğunu çıkarıyorumda ister istemez ?

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Bak Mahmut, Akif ne güzel demiş;

'Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye’yi desen;
İki kazma kürek, iki de ırgat gerek,
Ancak hadi gel yapalım geri şunu desen;
Bir Sinan gerek bir de Süleyman gerek.'

Irgatlığınızla övünmeye devam edin siz :D

DeletedUser60739

Ziyaretçi
neyi anlamak istemiyosunuz ?

bizden kimsenin haberi yok benzinci eski nickiyle patasana konuşmuş fatihle ayarlamışlar bide tatarramazan var.

kafalarına göre anka koymuşlar siz dediğin 2 3 kişi hadi böyle bi oluşum oldu adam akıllı devam ettircektiniz hep bana hep bana diye oynarsanız sonuç böyle olur.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Patasana ve tatarramazan dedigin insanlar sis in en yetkili 2 yöneticisiydi o zamanlar. Sizin yöneticileriniz sizden görüş almadı diye biz mi suçlu olduk yani ?

Konuştukça batıyosun Mahmut. Daha fazla boş yapma bence :D

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Mahmutcum kimseyle atışmaya bakma tek atıştığını konu savaş ist. ve alınan verilen köyler olsun.

her zaman guzel bir zevkli savaş iste adamlarını aktif et hep beraber yapın beraber oynayın oyle atın stresini sonra rakiplerinizle de helallik alın yenseniz de yenilseniz de alt tarafı sanal bir oyun :)

Kalp kırmaya takmaya hakarete gerek yoktur :)

Daha bir sürü dünya olacak gün gelecek yüz yüze bakacaksınız belki dostluklar baki kalır :)

Kurulan klanlardan oluşan ekiplerden herkes reel arkadas değildir doğma büyüme tamam 3 5 kişi olabilir fakat gerisi savaşlarak daha önceki dünyalardan kazanılmış iyi dostlar iyi rakiplerdir olay burda bitiyor sana ve sizin Ekibinize diyeceklerim bu kdar :)

Balıklar olarak dunya basından beri iyi savaşlar verdik herkes emeğini ortaya koydu kendini kıstı biraz fazla ilgilenildi dunya basından beri 4 5 ekiple klanla savaştı hepsinden Zafer'le ayrıldı diğer rahat playerlardan biraz fazla emek verildi ve herkes istediğini aldı :)

Bende emeklilik ve yaz tatilime ayrıldım savaşlarda gorevimi yerine getirdiğimi de düşünüyorum devam eden tüm arkadaslarıma final de başarılar diyip herkese iyi oyunlar dilerim :)

DeletedUser60739

Ziyaretçi
İyisiyle kötüsüyle bi dünyanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.
Andaç arkadaşımız gezmekden oyuna bakmayı bırak
kaç puan olduğu bile hatırlamıyor :)
Halil arkadaşımız yaz bitti hala yazlıkda evde dursa oyuna bakacakda işte
Evde durmuyo sorun orda :) gez kardeşim
Edip arkadaşımız dünya turu yapıyo :) resimlerinle bizide gezdiriyosun :D
Kaan arkadaşımız iş güç koşuşturmaca arada gazı veriyo sonra yapmaya üşeniyoruz :)
Hasan arkadaşımız polis şu son zamanlarda baya bi yoğun arada yaptığı kaçamaklarıda görüyoruz yarısın hasanıma :)

Ve ben mahmut bi süredir yaptığım stajım bitti artık gecelere akma zamanı geldi :)

Bizim için bu dünya bitmiştir tüm arkadaşlarımı seviyorum iyiki varsınız
Bize ait olan hesaplar bi kaç gün önce sile alınmıştır tahminen 3 gün kaldı silinmesine

Böyle dünyaya böyle son :)

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Kes kepçük ağızlı sanki senin için bıraktık oyunu :)
Şimdiye kadar kimlere yalakalık yapıyosan onlara yapmaya devam et belki dünya kapanırken onun bunun yanında dünyayı kapattım diye sevinirsin ;)

DeletedUser62213

Ziyaretçi
kişi kendinden bilir işi xd senin yalancak kimsen kalmadığı için gittiğini dünya âlem biliyo , teker teker bahanelerinizi hazırlamışsınız bravo dflşkskdlfsldk ama ayıktırayım tarih 23 ağustos o mekanlar hep kapanış partilerini veriyolar dışarı ne kadar çıkamadığını belli etme bari sdfdslklkd

DeletedUser60739

Ziyaretçi
Kaşar bey bizimde bi evimiz var sokakda yatacak değiliz dimi :)

Dışarı çıkma yasağı mı var ki çıkamıycam dışarı :D
Gerçi olsada farketmez biz tank kovalamaya alıştık :cool:

DeletedUser60739

Ziyaretçi
bende koymak isterdim ama halim yok kusuruma bakmayın . sistir olup gitmeler size sayın sisin agresif low oyuncuları.

İnsan mısın ? Böyle koymalı küfürlü yazılar yazınca bi bok olduğunu mu zannediyosun ? Senin gibi beyni küçük ne olduğu bilinmeyen kişilere cevap vermemek gerekde işte olmuyo.

kılbıll

Baltacı
Ya böyle özel hayatını bahane edip oyunu bırakan arkadaşların oynayanlardan daha çok buralarda dolaşmasına da hasta oluyorum gidin özel hayatınızı doya doya yaşayın işte ne işiniz var burda ;)