HALLEDERİZ-NWA vs PUSULA (BARBAR) Savaş Özeti

• Konuyu başlatan DeletedUser56906
  • Başlangıç tarihi

Richie Rich

Okçu
Şuan pusula klanları 127 kişilik kadro ile %62 lik bir hakimiyete sahip siz 50 kişi ile %85 saglayana kadar bizimde koruyabilecegimiz 4650 köy yaratmak istememiz gayet normal oyun bize böyle bir hak veriyor zaten şuan 10500 köyümüz var bu işi ne kadar uzatırsak o kadar iyi ayrıca oguzu star ve barbar ekibini anlarımda rahmi abi ve pusula ekibi abi siz PUSULA sınız yav nwa sizin denginiz mi klanlar denince akla pusula klanı gelir sadece tek oyuncu yapalım karşılaştırmayı myw ayarında nwa da 1 kişi varmı yapmayın yani

beni barbardan ve stardan ayrı tutmuşsun teşekkür ederim ben tek kişilik dev kadroyum zaten

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Eee arkadaşlar çok büyük konuşuyordunuz zamanında peki şimdi hiç konuşmuyorsunuz ne oldu köylerinizi yıkmaklamı meşgulsünüz ? Veya gözünüzde büyüttüğünüz isimlerin hiç bir fark yaratamamış olmasına rağmen hala size dünya kapattıracakmış gibi bir beklentiniz mi var?

Keşke zamanında bizim sözümüzü dinleseydinizde 2-3 kişi için koskoca klanı hüsrana uğratmasaydınız.. ama böylesi iyi oldu pusula star barbar klanlarının oyuncuları ile beraber oynama fırsatım oldu bu yüzden adaletsizliğin en üst seviyede olduğu nwa klanına teşekkür ederim.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Ha şunuda ekliyim nwa klanı bundan sonraki her serverde beni düşman olarak görebilir çünkü sizin olduğunuz serverde tek amacım size oyun oynatmamak olacak

myw**

Dük
Düşman klandaki arkadaşlar köylerini yıkmak yerine tebrik edip hesapları silseler daha saygı duyulacak bir tavır sergilemiş olurlar. Bu şekilde köyleri yıkmak kendilerini komik ve çaresiz duruma düşürüyor . Ya adam akıllı savaşın ya da tamamen silin gidin . Kendinizi daha fazla komik duruma düşürmeyin.

Deadknight

Yasaklı
Evet nerde o pusula klanı isminden sonra kurulacak klan ismi ne yazan arkadaşlar şimdi neredeler bekliyoruz merakla