HALLEDERİZ&BARBAR VS LUST

• Konuyu başlatan DeletedUser68209
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68209

Ziyaretçi
An İtibariyle Dünya Haritası Bu Şekildedir...

3Q3A4c.png

Maviler: Barbar
Açık Maviler: Hallederiz
Kırmızı: Lust
Mor:Star
Turuncu: NWA
Yeşil: Bıçkın

DeletedUser64767

Ziyaretçi
iyi olan kazansın diyecem de iyi olan belli lust klanları..

star klanlarına başarılar dilerim.

DeletedUser69553

Ziyaretçi
lust klanına başarılar.atikkan kardeşim başta olmak üzere bir çok iyi oyuncuları var.

Hiç biri lustun oyuncusu değil ama onların sağdan soldan toplama oyuncular :) diye biliyorum yakından takip ediyorum. Şimdi lust yarın başka olarak görebilirsiniz. ;) Ayrıca Hallederiz ve Barbara başarılar.. Crazykinq e de başarılar :p

DeletedUser69553

Ziyaretçi
daha operasyonumuz girmeden klan dagılırmı ya :( zevk alamadım ben şimdi ne olcak ?

Nasıl yani dünyanın evrenin klanların en iyi klanı lust op girmeden dağılıyor mu görsem inanmam yok artık bence yalan söylüyorsunuz iftira atıyorsunuz hayal görüyorsunuz rüya görüyorsunuz yok artıkkkkkkkkkkkk sayın modlar yetişin ya MODLARR :D

Kesin Khaosun presi bitmiş pre atıp ban attırmamış kimseye :D

Ama yinede inanmıyoruz dünyanın evrenin klanların hatta tüm oyunların en iyi klanı lust op yemeden dağılıyor mu hani takım ruhu hani mücadele qW:RQRQÇWTQTWEt

DeletedUser67964

Ziyaretçi
ahaha aynen pre atıp millete ban attırmaktan başka işleri yoktu eski worldlerde umarım akıllanmıştır bazı konularda.

DeletedUser69553

Ziyaretçi
lust klanına başarılar.atikkan kardeşim başta olmak üzere bir çok iyi oyuncuları var.

Hiç biri lustun oyuncusu değil ama onların sağdan soldan toplama oyuncular :) diye biliyorum yakından takip ediyorum. Şimdi lust yarın başka olarak görebilirsiniz. ;) Ayrıca Hallederiz ve Barbara başarılar.. Crazykinq e de başarılar :p

Hahahahhhhhhhahahahahah
@yakupkarasu ah canım nasıl farketmedin görmedin sen bunu yada görüp ciddiye mi almadın len sen beni mdmdmd yazık