Haksızlık

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

angry zeynep

Hafif Atlı
niye ban sebebi olsun ki aynı evde 2 kişiyiz

ikimizde çalışmıyoruz 16 saat ben bakıyorum 8 saat o

başka hesap yok birşey yok :D

Cool Lime** dün saat 13:05
Yalnız bu verdiğin bilgi ban sebebi bildiğim kadarıyla :)

dün saat 13:03
Ben şanslıyım o konuda uyuya kalmıyorum

asistan var benim oda boşta bende boşta

8 saat o bakıyor 16 saat ben temiz iş :D

Ben uyumadan hesabıma 20 saat bakmaya çalışırken millet asistanını oyunu buyunu oynatarak haksız rekabet ortamı sağlıyor ve bunu desteğe bildirmeme rağmen bu arkadaş ceza yemiyor Burda ben ve benim gibi oynayan arkadaşlarımın hakkını kim ödiycek ?

Stratejist*

Yasaklı

Ben uyumadan hesabıma 20 saat bakmaya çalışırken millet asistanını oyunu buyunu oynatarak haksız rekabet ortamı sağlıyor ve bunu desteğe bildirmeme rağmen bu arkadaş ceza yemiyor Burda ben ve benim gibi oynayan arkadaşlarımın hakkını kim ödiycek ?

bende en fazla 30 ar 40 ar dkkalık aralıklarla uyuyup uyanıyorum en uzun aralıksız uyuma sürem 2 saat felan ama köy başı yagmadan ortalama 11 odun 11 kil 11 demir kaldırırken 3k 3k 3k gibi korkunç rakamlarla yağma yapanlar var. Modlara sözüm yok eminim ellerinden geleni yapıyorlarlardır ama sadece şunu belriteyim boş işlerle uğraşan bu oyuncular kısa vadeli oyuncular...

**aNoLifeq**

Yasaklı

Arada verin bende bakayım :D

Deleted User - 5103450

Ziyaretçi
Her oyuncunun her dünyada 1 adet hesabı olabilir. Her hesabın bir tane sahibi olabilir ve o hesaba başka bir kişi giriş yapamaz veya hesapta oynayamaz. Birden fazla hesap sahibi olan kullanıcının varlığı tespit edildiği takdirde kurallar dahilinde bütün hesapları süreli/süresiz olarak kapatılabilir. Bir hesap, ancak o hesabın üzerine kayıtlı olan kişi tarafından (bakıcılık izni hariç) yönetilebilir. Bu durum bağlantı paylaşımı yapmış hesaplar için de geçerlidir ve bağlantı paylaşımı yapmış iki oyuncunun birbirinin hesabını yönetmesi kesin olarak yasaktır. Bir kişinin birden fazla hesap açması multi kayıt olduğu gibi, farklı kişilerin açtığı ve sahibi olduğu kayıtları, tek bir veya aynı dünyada ya da hiç bir dünyada oyuncu olmasa da sahibi dışında başka bir kişinin bakıcılık izni harici kullanması durumu da multi hesap kapsamında değerlendirilebilir.

Kurallar böyle diyor o oyuncu ceza almıyorsa kişiye göre muamele yapılıyor demektir :)

O.K.D.

Okçu
Bugün bende ban yedim.Sebepte uygunsuz köy ismi. Neymiş aldıgım köyün ismi kufurluymus napıyım köy ismi güzel olan köy mü bulsaydım almak için.

Böyle sebeplere bile ban atıyolarsa bunu şimdiye patates etmeleri lazımdı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konunun çözüm yeri destek sistemidir.Konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.