Haber Bülteni 4

BUYRAK

Milis
Ufak bir hatirlatma olsun alperen
Ro ve jog benden ayrilmadi .ben nostranin fevri ve tum dunya ile diplomasi var iken kendi aramızda anlasip ayrilik ve savas tarihi konusuldu .hala tum dunya nostra mut iken
Nostra karsina tek rakip jog vardi . Bende tarafsiz olarak savasa katılmadım aksine bendeki bir cok uyeyi jog teslim ettim .
Simdi hayal tehdit ederken truva yedim gibi gozukmesi yanlis siralama yanlis yani .

savları eriyince arma klanına geliyorlar destek atılınca tekrar nostraya geçiyorlar bırak bu ayakları herkes görüyor neyin ne olduğunu :)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Ayda 1 falan gelir mi serinin devamı :)

Bazı klanlar alınganlık gösteriyor , örneğin şu basit içerikte bile tavır yapabilen insanlar var. E şimdi bi capsten dolayı "Bize ne demiş beyler, hıh yorum yapmayın" diyen klan yöneticileri olunca da bi muhabbet, bi conflict olmuyor konu altında.

Bu konu için değil, bağımsız olarak W60 genel forum kullanımı az. En çok görüntülenme - yanıt alan konulara bakarsanız Efsane Forum Loncası adına layık olmaya çalıştığımızı görürsünüz :p

Yılda 1 olursa öp başına koy bence

Kehanette işler nasıl boşver bülteni falan :p

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Simdi hayal tehdit ederken truva yedim gibi gozukmesi yanlis siralama yanlis yani

Tabii ama w50 de cedcal yüzünden senin yaptığın birleşmelere hep şüpheyle bakıyorum :p ona bakarsak cız da meteoru yenmiş ya da yenmeye yakın hale getirmiş değil ama bi miktar abartı olmazsa olmaz :p