Haber Bülteni 4

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Malum, klanların kitlesi kendine has ve diğer oyunlara göre daha az. @tabeworn ve @Pressman* sayesinde sınırlı da olsa bir içerik üretiliyorken instagrama klanlar yazdığınızda karşınıza çıkan tek şey klanlar hesap alım, satım sayfası (6000 takipçisi var!) Bende bu sebepten dolayı bir instagram hesabı açtım. Story'den klanları oylama vs'si yapmak, klanların hikayelerini paylaşmak, dünya haritaları atmak ve sizlerin de klanlarla ilgili atacağı içerikleri paylaşacağımız aktif bir sayfa olur umarım =)

Son bültenin üzerinden 3 ay önce olduğu için çok fazla olay birikti, içerikleri bugün yapsam da bazılarının konusu mağaradan çıkmış gibi görünebilir :p

W60 MEZARLIĞI

13.Cumayı bünyesine alan Paşa, bu sebepten Prorespawn ile savaşa girmişti. Bu klanların üçü de şu an dünyada bulunmuyor.
Güneybatıda da yaprak dökümü..
Basher, Kehanet ve Esl dünyadan ayrıldı. Kuzeybatı ise istikrar abidesi ^^

0011W00001s9TIZQA201042019080940413.jpeg.1280.700.jpg

KEHANET GERÇEKLEŞMEDİ

Dünyanın başından itibaren ESL ile güneybatıda savaş veren Kehanet klanları, Nostranın kendisine sürekli operasyonlar yapması, Meteor ekibinin Kehanetten ayrılıp Kehanetin müttefiği Basher ile savaşması ve içlerinden bir kaç oyuncunun klandan çıkarak Nostraya geçmesinin ardından hesap sildi.

KİM HAKLI

Forumda ve dünyada güncel olan bir konuyla devam edelim. Nostra, Hayal klanına 5 kontenjan vererek dünya sonuna kadar anlaşmıştı. Ancak bu ortaklık Hayal klanının Nostraya savaş ilanı vermesiyle bozuldu. Nostra tarafı, Hayale verdikleri 5 kontenjanı 8'e yükseltmelerine rağmen Hayalin tekinsiz davranışlarda bulunduğunu öne sürüyor. Hayal klanı ise Nostranın kendilerini Meteor savaşına dahil etmeye çalıştıklarını ve verdikleri söze güvenemeyeceklerini belirtti. Savaşta önde olan Hayal klanı, forumda Rasim ozan edasıyla bir aktiflik gösteriyor.

ESKİ SAVAŞ LONCASI!!

Kehanet - Basher savaşının bitmesinin ardından Cız ile savaşa giren ESL klanı, Nostranın güvencesiyle anlaşma yaptığı Meteor'un kendisine savaş açmasıyla ve ban - premium cezası alan bazı hesapların olmasıyla hesap silerek daha iyi ve daha temiz bir dünyanın önünü açtı. Bir aydır forumda görülen seviyeli atışmalar, bu kararın doğruluğunu gözler önüne seriyor.

BUMERANG ETKİSİ

Hayal & Meteor & Jog ile savaşa giren Cızz & Nostra & Arma paktında en büyük sorun savaş değil, Khaos X'in bumerang etkisi oluşturan mesajları. Uyuyan hücrelerin uyandırılacağı mesajını veren Arma klanı başkanı, bünyesinde olan Rö ve Jog ekiplerinin Armadan ayrılmasıyla bültenimizde tekrardan yer buldu.

WhatsApp Image 2021-01-29 at 20.06.10.jpeg

ATASÖZÜ SORGULAMASI!

Eski dosttan düşman olmaz atasözünü yalancı çıkararak müttefik iken rakip olan Meteor ve Hayal klanları, atalarımıza bir şok daha yaşattı ve tekrar müttefik oldu.

ddae7tf-282abd70-1541-488a-9ea7-005b0f17aa5a.jpg

HAYAL Mİ GERÇEK Mİ?

Hayal & Meteor & Jog VS Nostra & Jog & Cızz mücadelesi, dünyanın geneline yayılan çok çekişmeli bir dünya sonu savaşını izletiyor bizlere. Nostra kuzeydoğuda Jog klanına seri operasyonlar yaparken Hayal klanı ise daha geniş bir alana hücum etmeyi tercih ediyor. Güneybatıda ise Meteor - Cızz savaşı devam ediyor. 1, 1.5 aydır aktif savaşta olmasına ve meteor sınırındaki köylerine yeni yerleşmiş olmasına rağmen Cız klanı savaşı önde götürüyor.

Mcihangira, Osmanbey06'nın ayarladığı operasyonu konu alan yeni şarkısını 7 Aralıkta çıkardı. Bugün internete düşen şarkı, canlı performans ve gitar eşliğinde yapılan ilk klanlar şarkısı olarak tarihe geçti. Mcihangiranın bu şarkıdan sonra global ban yemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Mcihangira - Olmaz (ESL ŞARKILARI #1)

Unutmuşum eklemeyi :/

Nostra klanının Cızz, ESL, Meteor, Hayal ve Paşa klanları ile dünya kapatma kontenjanı konuştuğunu iddia eden Hayal klanı, Nostranın herkesi bu şekilde oyaladığını, bu vaadi sunmadığı klanları ise adam yerine koymadığını belirterek bu duruma tepki gösterdi. Nostranın cevabını bir sonraki bültende ele alacağız.

Kendisini teşvik etmek için oyun içi mesajda bile ismini yazdık. Daha ne yapalım ? :)

Modumun tokat gibi mesajından sonra bülten için kolları sıvadım bu sabah. Bu arada yazı renkleri çok sınırlı, koyu olmayan renkler okumada sıkıntı yaratıyor, okunabilecek renkler bence 4 ü geçmiyor. Bununla ilgili bir düzenleme yapılabilir mi acaba @Strafe @Margaret @Jirachi

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Khaos X

Okçu
Ufak bir hatirlatma olsun alperen
Ro ve jog benden ayrilmadi .ben nostranin fevri ve tum dunya ile diplomasi var iken kendi aramızda anlasip ayrilik ve savas tarihi konusuldu .hala tum dunya nostra mut iken
Nostra karsina tek rakip jog vardi . Bende tarafsiz olarak savasa katılmadım aksine bendeki bir cok uyeyi jog teslim ettim .
Simdi hayal tehdit ederken truva yedim gibi gozukmesi yanlis siralama yanlis yani .