Haber Bülteni 2

• Konuyu başlatan DeletedUser70772
  • Başlangıç tarihi

Mr.Paratoner

Yasaklı

p1pijo

Yasaklı
Canım çekmeden bu muhteşem ses tonuma rahat bırakmıyolar sence çektikten sonra telefonum ne hale gelir düşündün mü:)

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Anti klanı sevgili kankitoşları Dehşet klanını da çağırsaydı keşke. O zaman savaş biraz daha dengeli olurdu. Dehşet klanının bazı oyuncuları var sanırım anti içinde. Geçen bir arkadaş yazdı w50'de bi yöneticinin köyünü almıştık dehşet klanından. O varmış sanırım. Hatırlamıyorum ben kimse. Madenlerimi yıkmıştı bunlar. Ona karşılık olarak vakvak ekibi misillemesi dehşet yöneticisinin köyünü almak olmuştu.
Ayıqs ona göre bize saldırın.

Konuya dönelim...

Anti savaşı kaybetti. Artık kim ne derse desin olay buradan dönmez. Udw'nin kalabalık geleceğini herkes bilir. Buna göre bir plan yapmaları gerekiyordu. Kankitoşları Dehşet klanı bunun için uygundu.

Diplomatik bir hamle olup udw tarafına savaş açılmadığı sürece anti klanı başka dünyalar için plan yapmaya başlasa güzel olur. Lütfen tekrar deneyiniz yazısı şu an onlar için göründü.

Haritanın diğer kısmında ise klanlar ve ekipler tabii ki var ama Zoom ve ekibi dışında bir oyuncu/ekip göremiyorum. Hepsi çöp.