Haber Bülteni - 1

• Konuyu başlatan DeletedUser70772
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Önce Ekibini Gondikledi!

Dünyada ışınlanmalar yapılırken "Güvenli noktada savunma basıp atalım" diyen Koray36'nın haritada konumu, klan lideri Pressman ile Koray36'yı karşı karşıya getirdi. Pressman "ben onlara 'sizi güvenli bölgeye yerleştircem' dedim ancak Myrmidons'un güvenli bölgesini kastetmiştim" dedi. Sonrasında gönderdiğimiz muhabirle yaptığı röportaj ektedir.

O Klan Yine Manşetimizde!!!!

Kimden mi bahsediyoruz, tabiki UDW ^^ Anti klanlarının yöneticilerinin hesap isimlerine nokta, yıldız falan koyup anti oyuncularından şifre istenildiği iddia ediliyor. Her dünyada bir başka özelliğini farkettiğimiz Udw, bu dünyaya da kamufle olabilme yeteneğiyle göze çarpıyor çünkü bu hesaplar Anti klanlarından davet aldı ve klanda belli bir süre barınabildi. Yapanların araştırılıp yakalanacağından kuşkumuz yok. Temiz oyun, temiz hayat.

ÖDÜLLÜ SORU

AtakanKagan - AtakanKağan - AtakanKagan. - AtakanKagan* - AtakanKağan* - AtakanKağan.

Gerçeğini bulana 1 premium ödül verilecektir.

çç.PNG

Klasiğin Değişmez Klasiği

Pushing değil. "Hesap açıp bırakıp giden adam dolu burası, bendeki asker kimsede yoktur". Ancak oyun yönetimi yine banlarını konuşturdu.

609bd1f1-d69e-4e01-8d2d-8619db9f1d46.jpg

Çekirdek Aileye Tepki = UDW

Biz bir aileyiz diyen 939 hesaplı Udw'de çekilen sirküler mesaj gülümseme yarattı.

Nis 02, 20:18
Arkadaşlar bu mesaj cevabı cok önemlidir siz kimsiniz sorusuna cevap arıyoruz hangi ekip lideriyle dünyaya geldiniz sizle ilgili bir sıkıntı yaşarsak kime müracat edelim bu bilgileri vermeniz gerekmektedir.

Önümüzdeki bayramda UDW Temsili:

sss.PNG

Anti Güvenlik Duvarı (!)

Hayır, Anti Güvenlik Duvarı değil. Güvenlik Duvarının Antisi. Udw klanının açtığı iddia edilen fake hesapların Anti klanlarına girerken çekilmiş görüntüleri elimize geçti. Güvenlik duvarını atlayan hesaplar ifşa oldu ve aranıyorlar.

BestRemoteKilldeer-size_restricted.gif

Bu Kaçıncı Raund?

Tescilli diplomatı Mr.Yücel'in yokluğunda rahat oyun oynayacağını sanan oyunculara bir güzel haber de Kendal'dan geldi. Autocad'i Knight Online'da dahi bulan Myrmidons klanları, sessiz sakin bir şekilde oyun oynamaya gelmiş (!) olan Gondikers klanına oyunu dar etmeye niyetli.. Oyuna w34 de başladım Acemiyiz - Galaksiyle gözlerimi açtım bugün hala Gondikers-Myrmidons. Birbirinize aşık mısınız gençler bi salın artık <3 (Kendalla recep abinin arada kalp olan fotolarını yapmışım gibi gülüverin valla çok üşendim onu yapmaya sdkngdsmgşdsl)

FoolishPersonalDrever-size_restricted.gif

Oyunun yüksek temposundan vakit ayıramadığım ve güneydoğunun kendi halinde olması, kuzeybatının ve kuzeydoğunun direkt olarak savaşması ve güneybatının da ilgimi o kadar çekmemesinden ötürü içerik çok güzel ve dolu olmayabilir. Zaman içerisinde olaylar daha da karıştıkça daha güzel hale gelecektir. Bu arada giflerde 2 mb'ı bile kabul etmiyor dosya boyutu çok büyük diye, giflerin kalitesinin düşük olmasının sebebi bu yani :)