Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Tibelda

Emekli Görevli
Daha önce söylediğim gibi bu hafta gece roundu sadece cuma ve cumartesi geceleri olacak. :)

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Modum muhtemelen yoğun olduğunuz için round açacak zamanınız olmuyor hemen koyup çıkıyorsunuz ama round açarken en azından roundu 2-3 saat sonrasına açarsanız daha iyi olur gibi. 23.30 a gelirken baktığımda planlı round yoktu. Şimdi baktım round koyulmuş başlayalı da on dakika olmuş. Gece roundlarına az oyuncu katılmasının sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. En azından ben bu yüzden bu geceki rounda katılmadım. Saygılarımla..

Tibelda

Emekli Görevli
Modum muhtemelen yoğun olduğunuz için round açacak zamanınız olmuyor hemen koyup çıkıyorsunuz ama round açarken en azından roundu 2-3 saat sonrasına açarsanız daha iyi olur gibi. 23.30 a gelirken baktığımda planlı round yoktu. Şimdi baktım round koyulmuş başlayalı da on dakika olmuş. Gece roundlarına az oyuncu katılmasının sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. En azından ben bu yüzden bu geceki rounda katılmadım. Saygılarımla..

İlerleyen günlerde bahsettiğiniz gibi daha erken ve daha uzun program paylaşımımız olacaktır.

inacira

Kılıç Ustası
Gayet iyiydi oyun ama 8 saat fazla geldi. Oyun 3 saat sürmeden bitmişti zaten.

20 kişilik yerde 5-6 kişi birlikte oynayınca biraz kısa sürüyor tabi :p:p

Uzun süreli roundlara 30 premium puan ödül yerine 150 200 puan verirseniz eğer katılımın artacağını düşünüyorum. (Speedi zevkine oynayanlardan biriyim. Katılımın artması için nacizane önerim.)

Speed roundlara katılımın pre kazanmak ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, oynayan herkes zevk almak için oynuyor. Speed roundların zaman zaman daha hızlı versiyonları ile katılımın artacağını düşünüyorum.

est1910

Mızrakçı
DIABLO hariç tüm klanlar birleşip vurduğunuz round hatırlatırım @MalatyaGs . Ayrıca DIABLO ekibi bellidir.
DIABLO BLOOD TEAM
Sinanaga
est1910
0kuz*
esmer.aY*
Turcehan
theobeorn

Eklentiler

• malatya.png
    malatya.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 17

est1910

Mızrakçı
20 kişilik yerde 5-6 kişi birlikte oynayınca biraz kısa sürüyor tabi :p:p

Speed roundlara katılımın pre kazanmak ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, oynayan herkes zevk almak için oynuyor. Speed roundların zaman zaman daha hızlı versiyonları ile katılımın artacağını düşünüyorum.
4 kişi girdik rounda. Eski dostlar da oyundaydı vurmadık onları.
Roundun kısa sürede bitmesi 4 kişi hadi diğer 2 arkadaşı da sayayım 6 kişi girmemiz değildi. Senin gibi ara atamayan hadi arayı geçtim kilit dahi atamayan beceriksiz oyuncunun rakibimiz olması roundu kısa sürede kapatmamızı sağladı.

Sinanaga

Yasaklı
@inacira 8 diyecektin galiba dostum

çamur atıp izin kalsın demeden önce 2 kere düşün bence. bak burda ben ekibimden tek girmiştim ve 2 gölge 2 anatol ve birde dejavu klanları olarak toplam 5 klan bana saldırdınız :) Buralara gelip böyle senin gibi yakarışta bulunmadım. Senin utanç tablon bu alttaki resim bence :)

Eklentiler

• klanlar dosya.jpg
    klanlar dosya.jpg
    143,9 KB · Görüntüleme: 19

inacira

Kılıç Ustası
4 kişi girdik rounda. Eski dostlar da oyundaydı vurmadık onları.
Roundun kısa sürede bitmesi 4 kişi hadi diğer 2 arkadaşı da sayayım 6 kişi girmemiz değildi. Senin gibi ara atamayan hadi arayı geçtim kilit dahi atamayan beceriksiz oyuncunun rakibimiz olması roundu kısa sürede kapatmamızı sağladı.

1) Ben sizlere kötü herhangi bir kelime yada söylemde bulunmadım fakat sizin bu tarz söylemleriniz, savunmaya geçmeniz bir nebze de olsa haklı olduğumu gösterir :) Kararı forum ahalisi versin.

2) Ben kimseye kilit atmaya çalışmadım bu zamana kadar :D Altı üstü 3-5 saatlik speed kendimi o kadar kasmadım toplu oynamadığım sürece.

3) Mis arası için de internetim fazla hızlı geldi :p Benlik değil, ki zaten çıkıp bırakmam gerekiyordu :D

4) Benim derdim toplu oynamanız da değil, sonuçta adı üstünde "klanlar" topluluk yani. Fakat 3 farklı klan kurupta o kadar kişi birlikte hareket edince, benim gibi 2-3 saat kafa dağıtmak için oyuna giren kişiler bu durumdan bıkıyor. Yine arkadaşlarınızla girin ama en azından oyunun el verdiği ölçüde (klan üye sayısı) savaşalım :) Yoksa isterseniz 50 kişi oynayın ama bir süre sonra sadece sizler kalırsınız speed oynayan, bundan sizlerde bıraksınız bir süre sonra.

5) Gördüğünüz üzere sizlere herhangi bir kötü söylemim yok, arkadaşça tartışalım konuşalım eğlenelim diye yazıyorum, saldırmanıza gerek yok yani :cool:

MalatyaGs

Mızrakçı
Sayın modlarım bakın bu oyun insan sağlığı üzerinde önemli etkiler bırakıyor. Birçok arkadaşımızın psikolojisini bozuyor. Her speede 7-8 kişi girip ahkam kesen, bir roundda birkaç kişi girince ağlayan insanlar var.. Şimdi bu bahsettiğim zatlara sorduğum tek soru var ? Benim bunca zaman sabit oyuncularla girdiğimi gördünüz mü hayır ? Speedlere %90 katılım sağlarım. Ama ekip diyebileceğim çevremde kimse yok. Zamanla tanıştığım insanlarla organize olmaya çalışıyorum. Onlarda bir var bir yok. Sizin gibi aynı anda 8 kişi giren bir ekibim yok, Dc falan hiç yok. Buna rağmen ağlıyorsanız bu acizliğinizi gösterir. Misal bugünkü roundda 4 kişi organize olduk. Yerle yeksan oldunuz. Bu bir oyun kaybedince hemen atan oyuncularınıza bunu izah edin. Şunu bilin ki sizler kendini oyuncu sanan zavallı bir sürüden başka birşey değilsiniz.

Çakallar güçlerini kalabalıktan alırlar. Aslanlar ise yalnızlıktan!

T O K Y O

Kılıç Ustası
çamur atıp izin kalsın demeden önce 2 kere düşün bence. bak burda ben ekibimden tek girmiştim ve 2 gölge 2 anatol ve birde dejavu klanları olarak toplam 5 klan bana saldırdınız :) Buralara gelip böyle senin gibi yakarışta bulunmadım. Senin utanç tablon bu alttaki resim bence :)

Kilit yiyince rakibine küfür eden ahlaksız sinan burda ahkam mı kesiyorsun :) işim dolayısıyla ayda yılda bır katıldıgım speedlerde her seferınde sülalece girmene rağmen başarısız oluyorsun başarısızlığınıda ahlaksızlığınla taçlandırıyorsun