Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Modumuza teşekkür ediyorum ilgi alakasından dolayı,yeni düzenleyeceginiz raundlarda ufak oynamalar yaparsanız mutlu oluruz cata raund bash raund tarzı raundlar eklenebilir :)

JrFly

Dük
Sayın modum 1 dünya özelliğini klan kurma özelliği olmadan ayarlayabilme imkanınız var mı ayrıca komut paylaşımı ve oyuncu davet et özellikleri de olmasın ki kan dökülsün :)

DeletedUser63568

Ziyaretçi
Barbar Köy alımı olan roundlar açılmasın rica ediyorum. Herkes barbar topluyor savunma basıyor. Biz oyuncudan köy alıyoruz oyuncu hala sıralamadan düşmemek için barbar topluyor. Kesim yapamıyoruz. Android gibi köy yağmala mis bas barbar topla savunma bas mantığıyla oyun dönüyor. Oyun sonunda en çok mala bağlayan oyunu kazanıyor. Eminim round bitince 2 saat kendine gelemiyordur. Tamam hadi barbar toplamak yine olsun diyelim. O zaman bu kadar hızlı gelişen barbarlar olmasın. Benden hızlı gelişen barbar köyü görüyorum.
Eskiden kesim sıralamasında 1. olanın kazandığı roundlar yapılıyordu.
Ek olarak : Mancınık basma süresini kısaltıp. 26 puana düşen oyuncunun otomatik olarak oyun dışı kaldığı ve köy alımı olmayan bir dünya açabilecek bir oyun motoru sisteminiz varsa çok zevkli roundlar olur diye düşünüyorum.

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Ahahahha saolasın her girdigim raunda oyun başı demirci ve çiftligim yıkılıyor o yüzden geri kalıyorumm :D
Gönül isterdiki adaletli bir savaş olsun fakat iadei ziyaret yapmak zorunda bıraktınız yoksa çatur çutur topluyacaktınız ha :D

Ortalama Biri

Misyoner
Ahahahha saolasın her girdigim raunda oyun başı demirci ve çiftligim yıkılıyor o yüzden geri kalıyorumm :D
Gönül isterdiki adaletli bir savaş olsun fakat iadei ziyaret yapmak zorunda bıraktınız yoksa çatur çutur topluyacaktınız ha :D

Yıktırma :p Belki de sinanaga adam tutuyordur her raundda :p Bunu bir düşün derim :D :D (Arana ne nifak soktum be :D)
Belki başka zamana denk bir savaş olur :p Güzel oldu zevkliydi :D Biz gelmesek siz gelecektiniz diye geldim birde :D

Bu arada mis arası da güzeldi ordu bolduk işe yaramadı :D

Arkadaşlar sağolsun onlar yaptı :D

Ortalama Biri

Misyoner
Aklımdan geçmiyor degil Sinan bu yaparmı yapar :D pis rüşvetçi :D

Bir tane arkadaş bana yapmıştı hemde yabancı serverda :D Adamla birincilik için kapışıyoruz dünyayı bitirmişiz artık yeni girenlerin çaylak süresinin dolmasını bekleme noktasına geldik 3-5 kişi kalmış :D Bu gitmiş sabahın köründe oyuna giren Türk'ü bulmuş mesajlaşmış köyü al demiş beni hedef göstermiş :D Onunla uğraştırdı beni köy al ver yaptım 2. oldum :D
Bence sen biraz düşün :p :D 30 pre kazansa her seferinde uzun vadede iyi pre yapar :p Neden rüşvet vermesin ki :p

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Haklısın ben bununla aynı raundda denk düştümmü nedense yıkıyorlar :D:D

Hatta siz benim koyu aldıgınızda acaba sinan mı saldı üstüme diye düşündüm :D
Allahtan onunda koyunu aldınızda içim rahatladı :D