Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66815

Ziyaretçi
Gmler millet her gece round olduğunu bilmiyor dün katılım azdı round koyun planlıya

DeletedUser66815

Ziyaretçi
Gmler premi kasıyonuz niye açmadınız mı bu speedi ben size atarım speed açın

Gelin burda cevap vereyim size:)
bir arkadaşımız team death maç olsun yorumuna cevap vermiştim ben konuyla alakalı olarak. Boşu başlatan sensin burada :) çok boş yapmıştın dedin birde, 1 tane mesaj attım sadece sana bütün speedi salmışsın üstüme diye sonrasında sövdün zaten :)
1.O arkadas diger basligin acilma sebebine uygun olarak oneride bulunmus sen gidip UDW deki arkadaslara laf attmissin bu bos yapmaktir...
2.UDW den arkadaslar gelmeden once o raundlara tek giriyodum sayilir arada september ve sessizask gelince max 3 kisi oynardik siz her raund en az 10 kisisiniz...

3.sana kibarca git dedigim raundun bi gun oncesinde tek oynuyordum bitime 5 dk kala 5 kisi girdiniz bana birinci yaptiginiz arkkadasiniz sedada dalga gecer gibi bunun ustune cay icil diye mesaj atti:) (ben orda bile gulup eglendim )
4.UDW senin dedigin gibi girse bile siz kac kisisiniz onuda yaz :)
5.sovdun sovdun diyede sey yapma bukadar bi sey demedim git dedim :)

Hayır yani sanki siz tek başınıza oynuyosunuz da başınıza udw yi sardılar :p Yoksa siz hiç kalabalık oynar mıydınız ;)
ozellikle bu arkadas oyle oynar diyerlerine lafim yok:)
@PiiiKaaaÇuuuuu utanmaz seni küfür mü ettin bir oyun için ? tüüüü
sorma la sen dudunmu hic sessizask:D
ben bana pikaçunun daldığını bilirim püüüü :D yazık yazık nereye gidiyor bu pikaçu :D isim vermek yasakmış :p
cok ayip etmis:) sana saldirdiysa harbiden terbiyesizlik yapmis ben kizarim hmmmmm derim ona :D

bence kendilerinden bahsediyorlar Udw ve vefa olarak 30 kişi oynadıklarından hiç bahsetmıyyorsunuz .. hep bi 10 kişi oyun oynuyorlar deyip duruyorsunuz sankı tek basına oyun oynuyormussunuz gibi :) aglamaya hiç gerek yok
yav baya zaman gecmis ustundende UDW olarak gelen arkadaslar benim ricam uzerine gelen arkadaslar sirf size oynadiginiz oyunu gostermek icin yaptim her raund ayni ekip girip oyun oynuyorsunuz sayinizda hic azimsanacak gibi degil karsiniza size oyun oynatmayan bi ekip cikinca gelip burdan agladiniz resmen ayip yapmayin:p
Şimdi hep patlıcaklar artık

20kişi geliyor ise Mustafa ve takkmı bundan sonra 50 kişi olsunda mis arasıda girin kilitte atın az zevk alalım

Edit : qazw
kanka nasil oynadigini bilmesem inanip etkilenecektim bende :D

bayram yahu bayram çıkın gezin tatilin tadını çıkarın, dedeleriniz nineleriniz torun görsün :)
Dedecim ellerinden operim ziyaretine gelemedim iyi bayramlar :D :D :D

DeletedUser67109

Ziyaretçi
Oyun açsanıza gmler barbar alımı kapalı açın kimseyi oynatmayak zuhahahhaa