Hızlı başlangıç tüyolarınız ?

• Konuyu başlatan DeletedUser1833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Üzülecek bir şey yok.

Premium Puan = Hızlı Gelişim ise

Ekstra verilen emek = premium puan'dır

35'e girip emek vererek kasan biri çok rahat 10-15k pre ile çıkar. O da 36 da ilk 50 ye sokar oyuncu adamı. Sistem paraya dayalı olduğu gibi emeği de gözardı etmiyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aşırı online isen saldırı ordusu ile başlıyacaksın. Yok ben online olamam dersen savunma oynayacaksın. Bundan sonrası hep çevrendeki oyunculara bağlı.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Üzülecek bir şey yok.

Premium Puan = Hızlı Gelişim ise

Ekstra verilen emek = premium puan'dır

35'e girip emek vererek kasan biri çok rahat 10-15k pre ile çıkar. O da 36 da ilk 50 ye sokar oyuncu adamı. Sistem paraya dayalı olduğu gibi emeği de gözardı etmiyor.

Katılmıyorum abi sana :p 3000 premium puan kafi arkadaşlar. 3000 pre puanlık takviye ile ilk 25 banko :) Tabi biraz da emek vereceğiniz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sistem doğru değil. Premium puan ham vermek yerine oyunu kolaylastırmalı. Halihazirda haritadaki renklendirme vs.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yahu abi neden gereksiz tartışıyorsunuz...

Evet parası olan oynuyor diyorsunuz da para ile pre alıp sizin verdiğiniz rakamlardan daha yüksek preyi hesabında bulunduran insanlar gördüm 30.000 pre gibi :) Sonuç adam aynı köyde mızrak kılıç balta casus hafif agır ne bulduysa basmış yani bilgisi bu kadar :) 2 kıta öteden köy almaya 4 mis gönderiyordu oyun başı. Preler oyunun ilk 40 günü konuşur sonrası oyunculuk... Pre harcayan hesaplar hevesini alsın bırakın hem pre kasacak adamların kasası doluyor. Hem de bedavadan köy gelişiyor :)

Pre harcayarak girip dünyanın 1. oyuncusu olarak oyunu kapatan bir oyuncu var mı örnek verebileceğiniz ?

Tanımsız

Okçu
Hic preniz yoksa 35 te 2 k sadece maden + savunma ile kasabilirsiniz. Daha sonra 2 k yi 36 ya gomun (ahir ve 400-500 hafif--20 seviye maden)
Sonuc 10k pre :) afiyetle 37 de yiyebilirsiniz

DeletedUser54286

Ziyaretçi
gelişim oyun bittince sona eriyo aceleye gerek yok zaten zaman da yok salla gitsin yav gelişcende ne olacak:)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Gene hızlı başlayamadım işte. Kalkışta ayağı debriyajdan geç çekiyorum sanırım ://

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Yahu abi neden gereksiz tartışıyorsunuz...

Evet parası olan oynuyor diyorsunuz da para ile pre alıp sizin verdiğiniz rakamlardan daha yüksek preyi hesabında bulunduran insanlar gördüm 30.000 pre gibi :) Sonuç adam aynı köyde mızrak kılıç balta casus hafif agır ne bulduysa basmış yani bilgisi bu kadar :) 2 kıta öteden köy almaya 4 mis gönderiyordu oyun başı. Preler oyunun ilk 40 günü konuşur sonrası oyunculuk... Pre harcayan hesaplar hevesini alsın bırakın hem pre kasacak adamların kasası doluyor. Hem de bedavadan köy gelişiyor :)

Pre harcayarak girip dünyanın 1. oyuncusu olarak oyunu kapatan bir oyuncu var mı örnek verebileceğiniz ?

suana kadar yoktu ama ben olucam burda tt2 , şaka ya classic açıldıgında elveda deriz :)

pre hızlı geliştirir hem pre hem emek hemde veriyorsan costurursun plana gerek yok doğaçlama takılın

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun dünyasına göre değişir planlamalar :)
kimi hafif kasar
kimi maden
kimi her ikisini :D
kimi puan kasar
kimi kılavuzu takip eder

bu oyun dünyasına yakışan ise az maden kasacaksın
geri kalan hafif kasacaksın

DeletedUser

Ziyaretçi
sıralamada olmayan adam birden 1k olmuş öhöhö ya pre bizdede var ne zaman baksam stokta hammadde yok ne yapıyorsunuz arkadaşlar özel stok mu açılıyor bu bazı oyunculara :S tt1

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Sabah 5 6 gibi sistem maden yüklüyor pazara. Onu takip et tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Fazla demirimi , odun kil alabilmek için pre karşılığı 2 gün önce sattım hala stokta maden olmasını bekliyorum :D dünya açılırken herkes pre kasmaya geliyorum diyor dünya açılınca stokta maden olmuyor :D Pre işi ile alakamız yok bir uyanıklık yapalım dedik elimizde patladı :D

DeletedUser60284

Ziyaretçi
ben çılgınlar gibi pre kasıcaktım şuan çılgınlar gibi pre harcıyorum neden böyle oldu bende anlamadım :S

DeletedUser60284

Ziyaretçi
walla nasıl oldu hiç anlamadım ortak ramazanda zaman öldürelim derken preleri öldürüyoruz :)