Hızlı başlangıç tüyolarınız ?

• Konuyu başlatan DeletedUser1833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Akademiye gidip ilk barbar mi ? Asker kasıp gelişmiş köy mü hedeflenmeli ? Tek köyü sonuna kadar geliştirmek mi ? Daha farklı yöntemleri olan ustalardan dünya başlamadan biraz tüyo alsak fena olmaz.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Hızlı başlangıç için;

Öncelikle 25-30 k pre. Sonrası kendiliğinden gelir tt2

DeletedUser58583

Ziyaretçi
menemenin yanında patlattın mı bir çay o azimle ilk köyü bizim ekip alır .D

DeletedUser58288

Ziyaretçi
Premium Puan harcamak sorunun cevabı değil ama sen yine de harca. closedeyes thumbup

'Ustalardan' değilim ama görüşlerimi vereyim.

Bulunduğun klanla beraber hareket etmen en mantıklısı. Bulunduğun bölgede bir operasyon yapılırsa köy alman kolay olacaktır. Çünkü savunacak köy artıyor. Ve gelişmiş bir köy almak aha kolay olur. Bulunduğun bölge her zaman büyük etken olacaktır. Çevrene göre karar vermen gerekecek.

''Akademiye gidip ilk barbar mi ?''

Bunu yapacaksan Premim Puan'ı fazla harcaman ve o aldığın Barbar/Bonus köyünü hızlıca geliştirip eline sağlam bir ordu daha almalısın.

''Asker kasıp gelişmiş köy mü hedeflenmeli ?''

Gelişmiş köy almak bir çok zaman kolay oldu benim için. Çünkü sabredip doğru hareket ettim. Sende aynı şekilde davranabilirsin. Ama bu bulunduğun bölgeye/çevrene bağlı.

''Tek köyü sonuna kadar geliştirmek mi ?''

Bana göre biraz geriden gelmek olarak gözüküyor bu seçenek. Fakat şöyle güzelinden 1 sağlam ordu ve 5 Misyoner ayarlayıp 1 gecede 2 köy alabilirsin. Böylece 3 orduyu daha hızlı üretecek biçime gelirsin.

Kolay gelsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende de bir sürü plan var da uygulama sıkıntısı yaşıyorum :D

DeletedUser57820

Ziyaretçi
Live fast die young and leave a good lookingthumbup

DeletedUser57820

Ziyaretçi
Açma o konuyu açma . Yeterınce derbeder olduk zaten..
Bu sene olmadı ama inş güzel günleri göreceğiz..

DeletedUser57820

Ziyaretçi
valla beklemekten yorulduk beşiktaş taraftarı olarak futbolcularda taraftar kadar istese çoktan çıkardınız adana demirspordur !!!

Bizler yorulmadık mı sanki.. Beşiktaş bestesindede yer aldıgı gibi 'ölmeden mezara koydular bizi' .. 22 senedir bekliyoruz süperligi. Gencliğimiz demirsporun derdine gitti zaten. Bi 22 sene daha bekleriz ne olacak (banned)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Konuyu dagitmayin lütfen. Tavsiyeler için teşekkürler. Varsa farklı görüşleri olan alalım :)

DeletedUser55128

Ziyaretçi
gelinde tribün kardeşliğinin sözde değil özde olduğunu süperlige gösterelim şimdi adana denildiğinde turuncu renk görmek gerçekten problem :S

DeletedUser55128

Ziyaretçi
kendimi bildim bileli yavaş başlar sonra açılırım arap atı gibi olun başta kötüyüm diye üzmeyin kendinizi başta yardırıp 2 ay sonra esamesi okunmayan oyuncu çok :D

DeletedUser60828

Ziyaretçi
Akademiye gidip ilk barbar mi ? Asker kasıp gelişmiş köy mü hedeflenmeli ? Tek köyü sonuna kadar geliştirmek mi ? Daha farklı yöntemleri olan ustalardan dünya başlamadan biraz tüyo alsak fena olmaz.

O değilde sen w34 de neden birden kayboldun komşu nerlere gttin

DeletedUser37094

Ziyaretçi
bolca vakit ayırıcaksın. en hızlı ve garantili başlangıç budur. Bide asker her zaman bayıltır :)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
O değilde sen w34 de neden birden kayboldun komşu nerlere gttin

Yanlışlıkla yeniden başlangıç yaptım. Geri dönüp alacaktım köyü arkadaşta oyunu bırakınca dedim hiç uğraşmayayım vardır bir hayır. Şimdi 35 de sıfırdan girerim..

DeletedUser60828

Ziyaretçi
Yanlışlıkla yeniden başlangıç yaptım. Geri dönüp alacaktım köyü arkadaşta oyunu bırakınca dedim hiç uğraşmayayım vardır bir hayır. Şimdi 35 de sıfırdan girerim..

Yanlışlıkla yeniden başlangıç :D Hey allahım ya vardır bir hayır doğru diyon

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Klasik ve speed dünya harici üzülerek belirtsemde;
Premium Puanı=Hızlı Gelişim