Hızlı İnşaat Bayrağı Neden Eksik ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

MaviSu

Mızrakçı
-ßayrak konusuna değinmek istiyorum;

-Oyunda avantaj sağlayabilecek saldırı, savunma, nufüs, asker toplama vs. vs. bir çok bayrak özelliği bulunmakta ama bunların arasında inşaat süresini kısıtlama bayrağının olmaması benim açımdan bi eksiklik ve gidirelmesini konusununda basit olabileceği herkesin bu uygulamadan memnunluk duyacağına şüphem yok yetkililer bu konuyu ilgilenmeleri temennilerim ile herkese iyi oyunlar

Tibelda

Emekli Görevli
Daha önce benzer konularda benzer geri bildirim ve öneriler oldu. Hatta bunlara destekte verdik ama sanırım topluluk olarak fikri geliştirmede eksik kaldık. Topluluk yöneticimizin konu ile ilgili mesajı aşağıdaki gibidir. Öneri konusu tartışmaya açık kalsın, umarım doğru tartışmalar ile iletilebilecek bir öneri haline gelir.

Mr.Storm dedi ki:
Konuyu biraz daha geliştirebilir ve gerçekten mantıklı bayrakları önerirseniz yazılım ekibine iletebiliriz. Ancak sırf "Yeni bayrak istiyoruz" diye bir öneri yapılması mümkün değildir. Bir öneri spesifik bilgiler içermelidir. Elbette matematiksel olarak sizden etkilerini istemiyorum. Ancak en azından "hangi bayrak?", "etkisi nasıl olur?", "oyunun dengesini bozar mı?" gibi konuları düşünerek öneriyi geliştirin.
Takipte olacağım.

diyabetik

Kılıç Ustası
-ßayrak konusuna değinmek istiyorum;

-Oyunda avantaj sağlayabilecek saldırı, savunma, nufüs, asker toplama vs. vs. bir çok bayrak özelliği bulunmakta ama bunların arasında inşaat süresini kısıtlama bayrağının olmaması benim açımdan bi eksiklik ve gidirelmesini konusununda basit olabileceği herkesin bu uygulamadan memnunluk duyacağına şüphem yok yetkililer bu konuyu ilgilenmeleri temennilerim ile herkese iyi oyunlar

YAVAŞ DÜNYADA BÜYÜK GEREKLİLİK BENCEDE KESİNLİKLE KATILIYORUM....:D

kaon

Kılıç Ustası
barbar akıncısı gibi saldırı akıncısı olsa güzel olur yavaş dünyalarda 100 110 saatten saldırı ordusu gidiyor.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Öneriniz uygun görülmemiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.