Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

Narkoz34

Mızrakçı
Enfes raund 00:30 a pazartesi gününe bırakılmış. Hakkatten bizi bitirdiniz ya... Yazmak istemiyorum ama şu güzel raundu gün içinde yapsaydınız tıklım tıklım olurdu

Tibelda

Emekli Görevli
Enfes raund 00:30 a pazartesi gününe bırakılmış. Hakkatten bizi bitirdiniz ya... Yazmak istemiyorum ama şu güzel raundu gün içinde yapsaydınız tıklım tıklım olurdu

Planlamayı haftalık olarak yapıyoruz. Hafta içi kontrol ederek görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız değerlendirebiliriz. :)

johansonburn

Acemi
Bu speed roundlar iyi güzel oynuyoruz eğleniyoruz kazanıyoruz ama bi kazandığımızı gösteren ibare yok speed roundlara özel başarımlar ne zaman gelir?

--Ofsetci--

Mızrakçı
Yazmayım yazmayım dedim en sonun da yazdırdınız eğer dediklerim kaideye alınırsa speedde yoğunluk olur eminim çoğu kişi böyle istiyordur.

1. Speed oynayanlar genelde köy almalı seviyor cata bash rantlar 24 saat de günde bir kere yeterli oda 3 saat olsa yeter.
2. Hrb 1 oyunlarda normal hammadde normal altın basma yerine 2xhammede üretimi %50 ucuz altın basma olur sa güzel olur adam akademiyi çıkarıyor misi basıyor 30 40 dakika kala oyun bitiyor kimi akademi kuramıyor savaşın tadını almadan bitiyor ayrıca en az 4 veya 6 saat sürerse daha iyi olur.
3.Hrb 10 büyük köylü başlangıç speed ler de enaz 6 saat olmalı ve %50 veya %100 sadakat düşürmeli olmalı barbar alımı da olmalı enaz 6 saat normal 3seviyeli akademi de olabilir 3 seviye akademi yerine normal altın masraflı da olabilir oyun hızı 300 400 Birim hızı 1 arası olabilir savaşın tadı çıksın.
4.Haftada birgün 24 saatlik 48 saatlik speedler oyuncu basşına 30 40 barbar lı koruma 200 dakika veya 300 dakika zamanın uzunluna göre ayarlana bilir gece bonuslu birgün iki gün süren speedler olabilir.
5.Geceki speedler çok yavaş uykumuz geliyor 200 hız yerine 300 400 olabilir cumartisi pazar oluyor sadece 6 saat her gece olmalı herkez doya doya oynasın oyun bittimmi 20 dakika sonra diğeri başlamalı devamlı olsun speed selver hiç boşluk olmasın.

Kısaca speedler çok kısa oluyor köy almalı yoğunluklu speedler açın hrb 1 2 3 speedler 2x hammadde üretimli 4 ile 6 saat arası arada bir iki günlük koruması 4 6 saat olan speedler olsun sadakat %50 %100 düşüren speedler daha heyecan vercektir çek macar birezilya bazen portekiz spedleri hep böyle herkez oyunun tadını doya doya alıyor bizim türk speedleride böyle olsun artık çok şey istemiyoruz.

Tibelda

Emekli Görevli
Yazmayım yazmayım dedim en sonun da yazdırdınız eğer dediklerim kaideye alınırsa speedde yoğunluk olur eminim çoğu kişi böyle istiyordur.

1. Speed oynayanlar genelde köy almalı seviyor cata bash rantlar 24 saat de günde bir kere yeterli oda 3 saat olsa yeter.
2. Hrb 1 oyunlarda normal hammadde normal altın basma yerine 2xhammede üretimi %50 ucuz altın basma olur sa güzel olur adam akademiyi çıkarıyor misi basıyor 30 40 dakika kala oyun bitiyor kimi akademi kuramıyor savaşın tadını almadan bitiyor ayrıca en az 4 veya 6 saat sürerse daha iyi olur.
3.Hrb 10 büyük köylü başlangıç speed ler de enaz 6 saat olmalı ve %50 veya %100 sadakat düşürmeli olmalı barbar alımı da olmalı enaz 6 saat normal 3seviyeli akademi de olabilir 3 seviye akademi yerine normal altın masraflı da olabilir oyun hızı 300 400 Birim hızı 1 arası olabilir savaşın tadı çıksın.
4.Haftada birgün 24 saatlik 48 saatlik speedler oyuncu basşına 30 40 barbar lı koruma 200 dakika veya 300 dakika zamanın uzunluna göre ayarlana bilir gece bonuslu birgün iki gün süren speedler olabilir.
5.Geceki speedler çok yavaş uykumuz geliyor 200 hız yerine 300 400 olabilir cumartisi pazar oluyor sadece 6 saat her gece olmalı herkez doya doya oynasın oyun bittimmi 20 dakika sonra diğeri başlamalı devamlı olsun speed selver hiç boşluk olmasın.

Kısaca speedler çok kısa oluyor köy almalı yoğunluklu speedler açın hrb 1 2 3 speedler 2x hammadde üretimli 4 ile 6 saat arası arada bir iki günlük koruması 4 6 saat olan speedler olsun sadakat %50 %100 düşüren speedler daha heyecan vercektir çek macar birezilya bazen portekiz spedleri hep böyle herkez oyunun tadını doya doya alıyor bizim türk speedleride böyle olsun artık çok şey istemiyoruz.

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

1-Cata/Bash roundları genelde günde 1'er kere ve çoğunlukla 2 saatlik aralığa planlıyoruz.
2-Düşük HRB olan roundlarda üretim hızı çarpanı genellikle var. Çeşit amaçlı olmayan round da var.
3-Gece roundları dışında round saat aralığını maksimum 3-4 saat olarak planlıyoruz. Oyuncularımızın birbirinden farklı rutinlerini de göz önünde bulundurarak planlama hazırladığımız için round süresini yükseltmek round sayısını azaltan bir durum yaratacaktır. Bu nedenle uygun olduğunu düşünmüyorum.
4-Bunu yapabiliriz. Hafta içi mi yoksa hafta sonu mu daha iyi olur? Bu konuda diğer oyuncularımızdan da geri bildirim alabiliriz.
5-Gece speed hızlarını notlarım arasına alacağım. Hepsi yavaş değil ama daha hızlı roundlar koyabiliriz.
6-Ek olarak yazdıklarınız için bahsettiğiniz çeşitler bizde de mevcut. Yine de planlama için diğer geri bildirimleriniz ile birlikte değerlendirmeye alacağız.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Koenigsegg*

Casus
Açıkcası 24 ve 48 saatlik hatta 1 haftalık roundların denendiğini gördüğüm burda ama ilk 5 6 saatten sonra oynayan sayısının 5 bilemedin 6 yı geçtiğini görmedim 24 bir nebze belki olabilir ama uzun roundların türkiye de tutuldugunu sanmıyorum

Tibelda

Emekli Görevli
Açıkcası 24 ve 48 saatlik hatta 1 haftalık roundların denendiğini gördüğüm burda ama ilk 5 6 saatten sonra oynayan sayısının 5 bilemedin 6 yı geçtiğini görmedim 24 bir nebze belki olabilir ama uzun roundların türkiye de tutuldugunu sanmıyorum

Katılıyorum. Uzun roundları tercih etmiyor olmamızın en temel sebeplerinden birisi de budur.

--Ofsetci--

Mızrakçı
Bence güzel olur 24 veya 48 saatlik rantlar ha niye tutulmaz sen gider bir günlük speed e 30 dakika 60 dakika koruma koyarsan iki saat sonra oyunun sonucu belli olur ama 200 300 dakika koruma koyar oyuncu başına 40 50 barbar köy yaparsan büyük bir haritada her kez oynar ben bunu kafamdan uydurmuyorum birezilya speedleri macar speedleri haftada en az birgün böyle güzel speed ler oluyor gayet de yoğun olur yabancı oyuncular bile gelir bak son iki aydır bakıyorum baya yabancı oyuncular gelmeye başladı türk speedleri ne ben çok iyi takip ediyorum eski speed oyuncularındanım türk selverlerinde speed yokdu bizler yabancı selver de sabahlara kadar oynardık iki aydır düzelme var bizim speed ler de biraz daha oyuncuların talepleri yerine getirilirse tadından yenmez.

--Ofsetci--

Mızrakçı
index.php
Birezilya da yeni bitti macarda yarın başlıyor koruma saatlerine ve oyuncu başı barbar sayısına sadakat düşürme ye bakın savaşın tadını alıyor böyle bi speed selverde herkez .

--Ofsetci--

Mızrakçı
Biri macar yarın 4 günlük başlıyor biri birezilya yeni bitmiş iki gün sonra bidaha başlar koruma süresi sadakat oyuncu başı barbar köy sayıları na bakarsanız gayet güzel mantıklı bir speed herkez savaşın tadını alır böyle güzel speed lerde resim eklemeyi beceremiyorum formda fazla takılmadım için ayrı ayrı koydum kusurabakmayın biraz yer kapladı :)

Tibelda

Emekli Görevli
Biri macar yarın 4 günlük başlıyor biri birezilya yeni bitmiş iki gün sonra bidaha başlar koruma süresi sadakat oyuncu başı barbar köy sayıları na bakarsanız gayet güzel mantıklı bir speed herkez savaşın tadını alır böyle güzel speed lerde resim eklemeyi beceremiyorum formda fazla takılmadım için ayrı ayrı koydum kusurabakmayın biraz yer kapladı :)

Geri bildirimler için teşekkürler. Haftanın planlamasında günlük roundumuz olacak. Tüm oyuncularımızdan bu tarz geri bildirimleri bekliyoruz. :)

so balım

Mızrakçı
Geri bildirimler için teşekkürler. Haftanın planlamasında günlük roundumuz olacak. Tüm oyuncularımızdan bu tarz geri bildirimleri bekliyoruz. :)
Normal dünya midemi bulandırdı speed candır bu kararınız için. Teşekkür ederim her ay düzenli abonemiz olurum bu olursa :)