Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Bence turnuvadaki puan sistemi değiştirilmeli ya bonuslar puanı biraz düşürülmeli yada raunt kazanana fazla verilmeli ekstradan saldırgan ve savunma destekçide 1. Olanlara ek puanlar gibisinden puanlar verilebilir

oseidon*

Yasaklı
Bence turnuvadaki puan sistemi değiştirilmeli ya bonuslar puanı biraz düşürülmeli yada raunt kazanana fazla verilmeli ekstradan saldırgan ve savunma destekçide 1. Olanlara ek puanlar gibisinden puanlar verilebilir

Bende puan sisteminin böyle açık olmasına karşıyım gizli tutulmalı yoksa sonu pek hayırlı olmaya bilir :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Turnuva puan sistemi daha önce ilan ettiiğiiz şekilde ve oyuncuların takibi için yayınlanmaya devam edecektir.

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Turnuva puan sistemi daha önce ilan ettiiğiiz şekilde ve oyuncuların takibi için yayınlanmaya devam edecektir.
Turnuvaya girdiğim hesabımla farklı ve bonus puanlardan yararlanamıyorum 10 rapor paylaşan birini geçmem için 4 raunt kazanmam lazım çokta mantıklı olmuyor zaten iki hesapta benim herkes biliyor puanlar sayılabilir mi acaba sevgili strafe?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Turnuvaya girdiğim hesabımla farklı ve bonus puanlardan yararlanamıyorum 10 rapor paylaşan birini geçmem için 4 raunt kazanmam lazım çokta mantıklı olmuyor zaten iki hesapta benim herkes biliyor puanlar sayılabilir mi acaba sevgili strafe?
İki hesap puanları birleştirilemez.

Anomaly01

Acemi
2 round arasında 1.45 saat farkı var. Biraz öne çekme ihtimalimiz var mı modum? Round 2.30 saat yerine 3 saat 15 dakika yapılıp, 13.00 başlangıç yapılabilir.

esmer.aY**

Mızrakçı
Yeni premium puan ödüllerinde +8 saatlik round gözüküyor inşallah açılır. Uzun soluklu roundlar güzel oluyor.
Ve premium puanların arttırılımasıyla yeni speed oyuncuları görürüz umarım :)

oseidon*

Yasaklı
Yeni premium puan ödüllerinde +8 saatlik round gözüküyor inşallah açılır. Uzun soluklu roundlar güzel oluyor.
Ve premium puanların arttırılımasıyla yeni speed oyuncuları görürüz umarım :)

En son hangi uzun soluklu raund oynadın gece seni hiç görmedim de :D Gün içinde olmaz diye düşünüyorum :cool:

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Zamanında bir kaç kişi söylemişti ve yapılması güzel oldu.

aylık 400 gidiyordu 8 raunt kazanınca kafa kafaya geliyor diğer türlü çok daha uzundu zaten harcadığımız preyi çıkarmak güzel olmuş kim düşündüyse aklına sağlık .

oseidon*

Yasaklı
Zamanında bir kaç kişi söylemişti ve yapılması güzel oldu.

aylık 400 gidiyordu 8 raunt kazanınca kafa kafaya geliyor diğer türlü çok daha uzundu zaten harcadığımız preyi çıkarmak güzel olmuş kim düşündüyse aklına sağlık .

Bence güzel olmadı...Merak ediyorum belli başlı oyuncular dışında kim kazanır ki. Katılım olsun diye yapıldıysa bence yanlış olmuş.Benim oynadığım oyunda senin sansın yok mesela :D

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Bence güzel olmadı...Merak ediyorum belli başlı oyuncular dışında kim kazanır ki. Katılım olsun diye yapıldıysa bence yanlış olmuş.Benim oynadığım oyunda senin sansın yok mesela :D
Ameliyat oldum oynayacak gücüm yok olsa şansının olmadığını biliyorsun oseee

RandeulForce.

Yasaklı
@Tibelda 28 mayıs 13:45'te başlayan speed de ödül dağıtma işlemi nasıl olcak merak ettim cidden 3 saatlik bi speed bile değil ama ortada kazanan bir klan var

klan üyeleri kaçar pre alacak ?