Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

M A S E R A T İ

Kılıç Ustası
Raund 3 saat 15 dakika sürüyor, Birim hızı ve oyun hızı çok yavaş genelde bu tarz raundlar günlük veya haftalık açılan raundlarda tercih ediliyor oyunun final aşamasına yani köy toplama aşamasına varamadan raund kapanıyor bunu demek istemiştim geçenki yazımdada.

Tibelda

Emekli Görevli
Raund 3 saat 15 dakika sürüyor, Birim hızı ve oyun hızı çok yavaş genelde bu tarz raundlar günlük veya haftalık açılan raundlarda tercih ediliyor oyunun final aşamasına yani köy toplama aşamasına varamadan raund kapanıyor bunu demek istemiştim geçenki yazımdada.

Geri bildirim için teşekkürler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
@M A S E R A T İ katılıyorum koca speed de 2 kişi köy aldı ve 30 dakika kaldı hiç güzel bir savaş dönmedi keşke birazcık hızlı olsaydı veya daha uzun süreli olsaydı en azından süre uzayınca eğlenebilirdik.

Bu arada cuma günü akşam 8-9 gibi başlayıp pazar günü 10-11 de bitecek şekilde speed açılabilir eğlenceli olabilir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sabah ve akşam rauntları hrb 0 olsa daha uzun süreceğine inanıyorum zaten bugün hrb 0 sabah oynandı hrb0 tadı farklı hrb7 bina basmaya bile gerek kalmıyor 2-3 kademe bir şeyler basınca gözünü aç kapa 10 köy oluyorsun bu zevkli olmuyor zaten 20 dakika çaylak kalkana kadar yarım kami seklinde ordumuz oluyor bir sürü mis limiti yapabiliyoruz bu yüzden direk gittiğimiz ilk köyleri alabiliyoruz oyunun kısa sürmesini sağladığını düşünüyorum dün rauntta neredeyse 50 dakika erken bitti bir amacı olmadığı için sadece ordu bastık yeni gelenleri topladık bu ise zevkli olmuyor yani kısaca hrb0 daha çok emek verdiğimiz için daha zevkli oluyor yani benim düşüncem böyle tabii ki diğer oyunculara da sorulması lazım kısaca ara rauntları hrb seviyelerini yüksek tutup sabah akşam rauntlarını kısa tutulsa daha zevkli olabilir

Tibelda

Emekli Görevli
Gelecek hafta planlamasında önerileriniz değerlendirilecektir. Geri bildirimlere devam edebilirsiniz.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Geçen reddedilmişti ama ben tekrar söyleyeyim Kiralık raunt hollanda serverı burayı Türkçeyi çevirip okuduğum da çok beğendim en azından hafta içi geceleri raunt olmuyor o zamanlarda bu sistemi devreye sokabilirsiniz.

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Sevgili yöneticiler akşam raundları (20:00-20:15-20:30-20:45 ve 21:00) bu raundlar hrb 0-1-2-3 olsa çok güzel olur özellikle bugün açılan raundların %80 i hrb yüksek raundlar.
Gelecek hafta planlamasında önerileriniz değerlendirilecektir. Geri bildirimlere devam edebilirsiniz.

Önerilerimizi bu kadar hızlı değerlendirmenize müteşekkiriz :) gün boyu açılan 4 raundun en az 2 yada 3 ü hrb yüksek raundlar sanırım ısrarla birşeyler deniyorsunuz :) :)

Tibelda

Emekli Görevli
Önerilerimizi bu kadar hızlı değerlendirmenize müteşekkiriz :) gün boyu açılan 4 raundun en az 2 yada 3 ü hrb yüksek raundlar sanırım ısrarla birşeyler deniyorsunuz :) :)

Planlama ile ilgili geri bildirimlerinizi not aldık. Bununla ilgili önümüzdeki süreçte bazı değişiklikler olacaktır. Lütfen anlayış gösterelim ve takip edelim.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
@Tibelda @Strafe gene gün boyu speed yok acaba gene günleri mi karıştırdınız veya kayma mı oldu
Bundan sonraki süreçte Pazartesi günleri round olmayacaktır. Bunun sebebi round planlamalarının yapılması, geri bildirimlerin değerlendirilmesi ve yenilecenecek olan roundların belirlenmesidir. Böylece yöneticilerimiz daha dikkatli planlar ve en az hata ile gelecek roundların planlamasını yapabilecektir. Anlayış göstereceğiniz için teşekkür ederiz.

Panucci*

2022 | Hız Turnuvası Şampiyonu
Bundan sonraki süreçte Pazartesi günleri round olmayacaktır. Bunun sebebi round planlamalarının yapılması, geri bildirimlerin değerlendirilmesi ve yenilecenecek olan roundların belirlenmesidir. Böylece yöneticilerimiz daha dikkatli planlar ve en az hata ile gelecek roundların planlamasını yapabilecektir. Anlayış göstereceğiniz için teşekkür ederiz.
Pazartesi sendromu klanlar ekibine de bulaşmış olabilir :) çok mantıklı ve pragmatik bir çözüm devamını bekliyoruz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Pazartesi sendromu klanlar ekibine de bulaşmış olabilir :) çok mantıklı ve pragmatik bir çözüm devamını bekliyoruz
Açıklamada "Pazartesi Sendromu" ile ilgili bir nokta göremiyorum. Amacımız sadece daha iyisini yapabilmek ve isteklerinize daha iyi yanıtlar verebilmek. Bu yüzden yanıtlarımızda karşılıklı, birbirimize gösterdiğimiz saygıyı aynı şekilde gösterirsek hepimiz için daha yararlı olur. Sizin için ufak bir nükte gibi görünen ve hiçbir anlam ifade etmeyen tanımlamalar, ekibimizin verdiği emeği gölgelemesin.