Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

HizirReis

Yasaklı
3 saatlik roundlarla birlikte günlük speed roundları da açılsa hızı da ona göre ayarlansa speed kalitesinin artacağını düşünüyorum modum.

Barbar alımsız hrb4 açıyorsunuz biz oyuncu almaya çalışırken öbür tarafta adamlar barbar topluyor. Bu bir değil iki değil kaç sefer oldu. Lütfen ya yazdığınız gibi açın oyunu ya da açacağınızı yazın.
Umarım akşamki oyun düzgün açılır.

inacira

Kılıç Ustası
Dün gece ki speed roundta da Barbar Köy Fethi mümkün değil yazıyorken oyunda sadece barbar toplayan arkadaşlar vardı :D

Çok fazla takip etmesem de arada sırada girip speedte vakit öldürmeyi seviyorum. Fakat yabancı speedlerden biraz uzak kalmışız sanırım. Diğer ülkelerinde speedlerinde daha fazla savaş dönüyorken bizde genellikle barbar toplayıp savunma basmak ile bitiyor speedler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Malum yılbaşı gecesine speed koyulmuş bu geceye de koyabilirdiniz bence :(

destello

Kılıç Ustası
Speed Round ödülleri artırılmalı diye düşünüyorum 30 pp çok az değil mi sizce de ?

Tibelda

Emekli Görevli
Malum yılbaşı gecesine speed koyulmuş bu geceye de koyabilirdiniz bence :(

Yılbaşına özel bir durum değil. Genel olarak cuma ve cumartesi geceleri roundumuz oluyor. Daha önce tüm günlerde gece roundumuz vardı ancak ilginin beklenildiği kadar iyi olmadığını düşünüyorum.

Speed Round ödülleri artırılmalı diye düşünüyorum 30 pp çok az değil mi sizce de ?

Ödüller şirket tarafından standart olarak belirlenmektedir. Bu nedenle az-çok demekten ziyade değişmesi pek mümkün değil.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yılbaşına özel bir durum değil. Genel olarak cuma ve cumartesi geceleri roundumuz oluyor. Daha önce tüm günlerde gece roundumuz vardı ancak ilginin beklenildiği kadar iyi olmadığını düşünüyorum.

Ödüller şirket tarafından standart olarak belirlenmektedir. Bu nedenle az-çok demekten ziyade değişmesi pek mümkün değil.
Bilmiyordum ama bu geceye özel bir şey eklenir mi son speedler malum :D

Tüm roundlarin hızı ve birim hızı farklıdır. Hangi roundda oynayıp hızı düşük bulduğunuzu söylerseniz daha iyi anlayabiliriz.
Oyun hızı 400 altındakiler yavaş birim hızı da 1 in altındakiler yavaş speed oynuyoruz sonuçta ben hızlı olduğu için oynuyorum sadece diğer dünyalar yavaş diye oynamıyorum son 2 aya bakarsınız sürekli hızlı raundlardayım ama bu hafta ki raundlar düşük bugün sabah ki birim hızı 0.5 tam bir eziyet lütfen gerekeni yapın hrb 5 ve üstünüde cogaltırsanız mutlu olurum kolay gelsin